Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zákaz domobrany je sebevraždou státu, měst i obcí!

Zákaz domobrany je sebevraždou našeho státu, měst a obcí. A tak vládní a unijní nesmysl pohřbívá poslední zbytky obrany našeho národa. Budou tedy vznikat no-go zóny, proti nimž budou řádní občané úplně bezmocní. Hlavně že se musejí v předstihu...

  • zakaz-domobrany-je-sebevrazdou-statu-mest-i-obci
  • zakaz-domobrany-je-sebevrazdou-statu-mest-i-obci
  • zakaz-domobrany-je-sebevrazdou-statu-mest-i-obci
  • zakaz-domobrany-je-sebevrazdou-statu-mest-i-obci
  • zakaz-domobrany-je-sebevrazdou-statu-mest-i-obci

Zákaz domobrany je sebevraždou našeho státu, měst a obcí. A tak vládní a unijní nesmysl pohřbívá poslední zbytky obrany našeho národa. Budou tedy vznikat no-go zóny, proti nimž budou řádní občané úplně bezmocní. Hlavně že se musejí v předstihu vyprázdnit věznice plné zločinců!

Nepřizpůsobiví budou mít žně, spolu s migranty znásilňovat, vraždit a okrádat původní obyvatelstvo českého národa! My si tady stěžujeme, že na nic nejsou peníze, když současná vláda málo trestá vážné zločiny špatnou legislativou, a tak si přímo může podat ruce s prohnilou justicí a apatickou policií!

Zákaz domobrany bude mít dále na svědomí lidské oběti na životech. Za chvíli se zakážou motyky, srpy, kuchyňské nože a další užitečné nářadí. Opět padnou nesmysly na úrodnou půdu, Evropská unie se baví, jak náš stát úplně zničit - jak hospodářsky, tak i na životech.

Andrej Babiš si tedy hřeje Hamáčka na prsou jako jedovatou zmiji. Oba se chovají v politice zbaběle jako politici demokratického bloku a hnutí Miliónů chvilek.

Vážení občané, toužím po silném státě, který bude chránit své řádné občany, abychom nezkrachovali morálně a ekonomicky. Hnutí ANO musí jednoho dne zaniknout, vzbouřit se proti Babišovi, stejně tak musí zaniknout na smetišti dějin demokratický blok s hnutím Milión chvilek. 

Chcete zničené nádražní budovy, neobyvatelná sídliště, vandalismus, no-go zóny, vysávání sociálního systému nepřizpůsobivými a migranty? Já tedy ne! Proto vystoupení z Evropské unie je namístě, personální změny též.

Václav Kovalčík, Zlín

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře