Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Situace ohledně Latinské Ameriky a USA

Je velká škoda, že lidé z Latinské Ameriky prchají rovnou do USA, že si nedovedou udělat pořádek ve svých zemích, které jsou však zmítané kriminalitou a vládou mafiánských gangů! Již v nádherné přírodě stojí zato žít, ale tamější chaos vlastně kope proti obyčejným lidem.

  • situace-ohledne-latinske-ameriky-a-usa

A tak je OSN lhostejná řešit problematiku latinsko-americké migrace, stejně tak i v blízkosti evropských zemí, což je velmi podobné.  Kdyby zároveň nedocházelo ke kácení tropických deštných pralesů a vykořisťování místních obyvatel, tak by se zde dalo krásně žít v souladu s půvabnou přírodou.

Nebezpečným problémem Latinské Ameriky jsou zbylí nacističtí pohlaváři, pravicoví extrémisté a jejich potomci, kteří dodnes způsobují utrpení místních obyvatel a domorodců.

Levice je však mnohem přijatelnější než extrémistická pravice v tamějších končinách. Problémem Latinské Ameriky jsou sankce ze strany západu na adresu socialistických zemí. A tak nepříznivé podmínky v Latinské Americe by měla řešit OSN, dále musejí mafiánská uskupení přestat ničit exotickou krajinu.

Je třeba odstranit otrokářství, prostituci a narkomafii v Latinské Americe. Je mnoho úkolů v oblasti národních a mezinárodních politik ohledně řešení situace v latinsko-americkém prostoru.

Místní obyvatelé by tedy měli konečně povstat proti marasmu a udělat si ve svých vlastech pořádek, pak by se nemusela stavět a hlídat zeď na hranicích USA s Mexikem.                                    

Václav Kovalčík, Zlín

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře