Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pravda, skutečnost, paměti, svědectví dnes dezinformacemi!

Režimy jsou režimy, střídají se totiž na časové přímce, přitom pojem dezinformace je snůška nepravdivých informací, dnes jsou do tohoto pojmu záměrně zatahovány informace pravdivé, pro daný režim nepohodlná...

  • pravda-skutecnost-pameti-svedectvi-dnes-dezinformacemi

Režimy jsou režimy, střídají se totiž na časové přímce, přitom pojem dezinformace je snůška nepravdivých informací, dnes jsou do tohoto pojmu záměrně zatahovány informace pravdivé, pro daný režim nepohodlná svědectví, myšlení i občanské postoje. 

Těmi pravdivými a nepohodlnými informacemi zejména pro Evropskou unii, která je touží rovnou vyhladit z povrchu zemského za každou cenu, jsou často příběhy a osudy pamětníků. Oběti trestných činů vypovídají, aby se o "neznámém" nebezpečí dozvědělo co nejvíce lidí. Jde o jistou obranu jednotlivce, rodiny, společnosti, pokud na plné čáře selhávají státní orgány. 
 
To se v mnohdy palčivých případech děje! Diskuze rovnou (ne)demokraticky zablokovány, svědci a oběti trestných činů zastrašováni, dále se chorobně kontrolují sociální sítě, cenzura přituhuje ve formě autocenzury i BIS seznamů.
 
Teprve Evropská unie tomu nasazuje korunu, neboť se jí líbí rozvrácené hospodářství dříve prosperujícího Československa, dnes okleštěné České republiky. Západu se totiž líbí rozvrácené vazalské státy, aby hrstka super-bohatých mohla být ještě bohatší na úkor přírody, ostatních lidí a životního prostředí!
 
A tak probíhá zastrašování, tzv. hon na svědectví a zkušenosti obyčejných lidí ze strany Evropské unie a vazalských režimů. Zastánci pravdy a spravedlnosti jsou cíleně považováni za extrémisty. Vzdělání na přání Evropské unie padá a padá, aby došlo k ovládnutí širokých mas ve jménu politických i ekonomických nesmyslů sociálního inženýrství ve jménu globalizace za každou cenu, a to opět na politickou objednávku.
 
Obyvatelé post-komunistických zemí mají za úkol pracovat za almužnu, jíst nezdravé, či ošizené potraviny, držet ústa i krok! Takové zacházení s obyčejnými lidmi se mi dlouhodobě nelíbí, neboť je něco špatně nastaveno, co se týče morálních i materiálních hodnot. 
 
Proto dohnat západ, mít západní platy, jest mnohdy planým poplachem. Bohužel náš národ uvěřil planým slibům o kapitalismu s lidskou tváří, který se proměnil v dravý kapitalismus plný lidí na hranici i pod hranicí chudoby.  Sociální rozdíly, postupný zánik střední třídy, úzká hrstka oligarchů i rádoby celebrit, jsou toho důkazem.  
 
 Václav Kovalčík, Zlín

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře