Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Miliónu chvilek pro demokracii nejde vůbec o blaho občanů našeho státu a demokracii!

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Příznivci Miliónu chvilek pro demokracii naletěli právě Miliónu chvilek pro demokracii, neboť si minulé pravicové vlády vypěstovaly Andreje Babiše, a teď je problém, který již 30 let pozoruji, s hospodařením našeho státu, neboť se tu dlouhodobě pošlapávají...

  • milionu-chvilek-pro-demokracii-nejde-vubec-o-blaho-obcanu-naseho-statu-a-demokracii
  • milionu-chvilek-pro-demokracii-nejde-vubec-o-blaho-obcanu-naseho-statu-a-demokracii
Příznivci Miliónu chvilek pro demokracii naletěli právě Miliónu chvilek pro demokracii, neboť si minulé pravicové vlády vypěstovaly Andreje Babiše, a teď je problém, který již 30 let pozoruji, s hospodařením našeho státu, neboť se tu dlouhodobě pošlapávají tradiční hodnoty, přibývá kriminality a neúcty mezi generacemi. 
 
Společnost v našem státě rozděluje právě pseudo-organizace Milión chvilek pro demokracii. 
 
Znovu potvrzuji, že též organizace Člověk v tísni není vůbec v tísni! Stanislav Křeček jest skvělou volbou pro Úřad ombudsmana, Jaroslav Foldyna má pravdu, co se týče vývoje našeho státu i situace v ČSSD.  
 
Dále bych chtěl informovat na základě pozorování zpráv, názorů a diskusí, že nelze býti na straně prohnilého západu, ale myslet vlastním srdcem a rozumem, vystoupit z Evropské unie a chránit společné životní prostředí, hospodářství a bezpečí obyvatel. 
 
Věřím, že je jakýsi pud sebezáchovy i v ostatních státech Evropy i ve světě. 
 
Ve svém životě jsem uváděl recepty, jak zlepšit život občanů a fungování naší země i Země. Již pětinu století mi kritici a hejteři komplikují život, stejně tak různé cenzurní poroty, redakce církevní i necírkevní. 
 
Chtěl jsem vždycky pomáhat světu, ale mnohokrát jsem uvedenou myšlenkou i činy narazil na hradby globálních mocných, kteří zbídačují vlastní obyvatele pod hyenismem ze strany šedých eminencí. 
 
Politika Miliónu chvilek pro demokracii si nepřeje všeobecnou prosperitu a demokracii. Jest právem nazývána sektou, totalitou a pseudo-organizací.
 
A tak jsem chtěl občany varovat před domácím i zahraničním nebezpečím řízeným ze strany západu. Nechtějme tedy býti loutkami a protektorátem zaprodaného a prohnilého západu, jenž dluží na všechny strany. 
 
Býti otroky úzké skupiny manipulátorů jest nepřípustné.
 
Václav Kovalčík, Zlín

Facebook komentáře