Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Likvidace České Koruny je vlastizradou!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Tak už tu máme další oslabování naší Koruny v porovnání se světovými měnami. Již jsme natolik zhuntovaným národem se zhuntovaným a rozkradeným hospodářstvím, až nás to bije do očí.

  • likvidace-ceske-koruny-je-vlastizradou

Opět se nic neudělá pro lidi, kteří nedosáhnou statisticky na uvažovanou průměrnou mzdu. Západní země nám závidějí „pilnou a bojující" měnu, proto je neustále devalvována a znehodnocována, aby se co nejvíc zavděčila politice Evropské unie.

Cíl Evropské unie a ostatních západních států je jasný – ještě více ožebračit post-socialistickou zemi jménem Česká republika, ještě více podřídit zdejší hospodářství, aby se odvádělo více kapitálu do zahraničí – zejména do daňových rájů a „nedotknutelných" zemí světa.

Vypadá to, že nás oslabování České Koruny povede k jakési rezignaci, která pak uvolní prostor pro zavedení Eura. Tím dojde k výraznému ochuzení většiny obyvatelstva – zdraží se důležité zboží, úspory ze spoření se promění vniveč, dovolené budou čím dál dražší atd. Moc vysněného luxusu si neužijeme. K tomu nás čekají dopady nelítostných sankcí, dalo by se napsat, že se blíží „druhá studená válka," jež se může při nerozvážném diplomatickém jednání proměnit v třetí světovou.

Zkrachovalý západ nám diktuje absurdní podmínky, ale veškerá pochybení odnášejí právě menší státy Evropské unie. Něco se přihodí na ukrajinsko-ruských hranicích, a už tu máme kovbojku nepříznivého ekonomického ražení. Jen tak dál, a utopíme se ve vlastní hlouposti! Likvidace České Koruny je vlastizradou, když se v České národní bance rozhodne o devalvaci jedné z posledních svobodných měn v Evropské unii. K tomu se bohužel připočítává její další znehodnocování (pád) v porovnání s ostatními platidly v mezinárodní sféře.

Václav Kovalčík

Facebook komentáře