Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Lavina důchodových deforem v Evropské unii

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Hrozbami důchodovými reformami ve formách zvyšování všemožných daní a posouvání věku odchodu do důchodu si vlastně státy Evropské unie veřejně přiznávají, že jejich rozpočty krachují, padají na dno, když si nabraly...

  • lavina-duchodovych-deforem-v-evropske-unii

Hrozbami důchodovými reformami ve formách zvyšování všemožných daní a posouvání věku odchodu do důchodu si vlastně státy Evropské unie veřejně přiznávají, že jejich rozpočty krachují, padají na dno, když si nabraly problémové migranty a nepřizpůsobivé.

Jak chtějí dělat důchodové reformy, když neumějí zajistit bezpečí svých řádných obyvatel? Něco na důchodových reformách v Evropské unii zapáchá, aby nadále docházelo k potlačování řádných demonstrací beztrestně dál. Tím jsou porušována lidská práva, neboť nastupuje další otrokářství, další disparity – sociální rozdíly, aby se aparáty jednoduše nažraly již zmíněnými důchodovými deformami.

Ve svém životě jsem na straně všech demonstrantů v Evropské unii, kteří chtějí lepší, slušný a spravedlivý svět. Evropskou unii vedou většinou bezmozci, kteří zaprodají i vlastní rodiče, děti, vnoučata, pravnoučata kriminálním migrantům a gangům.

Už ne demokracie, ale demografie vlastně tvoří demokratické rozhodování ve volbách. Jednoho dne nám v Evropě vzniknou chálífáty a no-go zóny s krutým právem Šária!

Předkládaná lavina důchodových reforem, vlastně deforem, je cestou do pekel, vždyť na ni doplatí jen ti slušní, a tak si kriminálníci budou válet v no-go zónách své koule na štědrých sociálních dávkách. 

Na pracující, starobní a invalidní důchodce nezbude pak téměř nic. To jste to dopracovali, Evropská unie, Andreji Babiši, a celý demokratický bloku spolu s Miliónem chvilek! Jste ostudou 21. století!

Václav Kovalčík, Zlín

Facebook komentáře