Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Již bylo dost lidského utrpení!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Je zločinem vydírat tyhle cílové skupiny: matky samoživitelky, důchodce, hendikepované, rodiny s dětmi. Z banální částky tak naskakují vysoké úroky...

  • jiz-bylo-dost-lidskeho-utrpeni

Nelíbí se mi exekuce, které se týkají zejména zanedbatelných finančních částek. Je zločinem vydírat lidi, kteří jsou zodpovědní. Je zločinem vydírat tyhle cílové skupiny: matky samoživitelky, důchodce, hendikepované, rodiny s dětmi. Z banální částky tak naskakují vysoké úroky, dokonce si věřitelé mezi sebou prodávají své pohledávky, a tak se náš finanční systém stává mafiánským.

Kam zmizela veškerá kulturnost a osvěta? Již uvedené termíny jsou v dnešní zmatené době tabu. Dále zde chybí etika v obchodních a klientských vztazích. Dennodenně jsme masírování reklamami na všelijaké úvěry. Dennodenně žijeme v diktatuře, která má daleko do demokracie s lidskou tváří. Dennodenně končí lidé v insolvenci a finančním úpadku. Mnoho z nich se ocitá na ulici.

I slušnému člověku hrozí pád do spárů nenasytných věřitelů. Zastávám se zde zodpovědných bytostí. Česká republika nesmí být ožebračována. Její obyvatelé nesmí být sužováni. Již bylo dost všemožných vymahačů a mafiánských skupin! Již bylo dost lidského utrpení! Řešením jsou kvalitní zákony, nikoliv legislativní paskvily. Dále pak kvalitní práce Policie ČR a vyšší finanční gramotnost občanů. V téhle kapitole je prevence nezbytná.

Václav Kovalčík

Facebook komentáře