Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Je tak krásně...

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

4.3.2013 jsem se nadchnul nádherným počasím, které do ČR zavítalo. Moje nadšení trvalo i den poté, ale dnes si pokládám otázku...

  • je-tak-krasne

Podle předpovědi počasí se od 6. 3. mělo zhoršit počasí a pomalu se zatahovat. Předpověď vyšla každým coulem, ovšem něco vám prozradím.

 4. 3., tedy v pondělí jsem se kochal nádhernou modrou oblohou a silným slunečním svitem. Nejsem zase takový optimista, abych si představoval, že je tady jaro, to určitě ne, ale ta přirozená čistota oblohy mi přišla fantastická.

Občas se na oblozoze ukázalo několik letadel, zanechávajících za sebou contrails stopu, která několik stovek metrů za nimy mizela a rozpynula se v nenávratnu. Celý den bylo báječně. V úterý jsem cestoval do Německa. Už od rána bylo opět nádherně. Slunce svítilo, čistá modrá obloha a v rádiu jsem zaslechl zrávu o tom, že od druhého dne má přibývat oblačnosti. Opět jsem pohlédl na oblohu a viděl letadlo, které zanechávalo contrails stopu a ta posléze zmizela. Ale ouvej! V jednom okamžiku zůstala tato stopa na obloze viset. Podle mého odhadu mohla být dlouhá tak 500 m a i když letadlo pokračovalo v letu a předpokládám i ve stejné letové výšce, po těch pěti stech metrech se stopa opět nenávratně ztrácela. Než jsem se vracel ze zahraničí, bylo nad uzemím Bavorska takových mráčků povícero. Zarážející je, že neměly všechny stejný směr, nýbrž byly porůznu zanechány ve směru letících letadel, tedy jeden sem a druhý tam. Ležely tam bez hnutí a pomaličku se rozplývaly do šířky. Chyběl jim prostorový objem a spíš bych to definoval jako rozprostírající se deku, která se proměňuje v mlžinu.

Dnes ráno, tedy ve středu 6. 3. jsem se nestačil divit. Svítilo sice slunce, ale vypadalo to spíš jako když se díváte na slunce přes špinavé okno. Hodně špinavé okno. Zvesela si létala letadla a zanechávala za sebou stopy, které nemizely. Vypadalo to jako fotbalová síť v brance. Viděl jsem takových obrázků již mnoho a poměrně hodně se o tuto tématiku zajímám. Nepochubuji o tom, že se nejedná o mračna, ale o cílené zastiňování slunce takzvanýmy chemtrail, což jsou chemikálie rozprašované do ovzduší a mají dva, možná tři účely. 

   Za 1). Zastínit slunce, aby nemohlo zářit na zemi a lidé, rostliny a jiné organismy nemohli čerpat jeho životodárnou energi (fotonovou energii) a vitamín D.

   Za 2). Dopadající částice těžkých kovů na zemi, což logicky vyplývá u těžkých kovů ( hliník, bárium, storcium atd ) škodí jak zemi, tak rostlinám a neméně i lidem.

   Za 3). takzvané globální oteplování, které podle mého názoru a dostupných informací vlastně neexistuje.

Ptám se tedy: Vědí o práškování chemiemi i naši meteorologové? S největší pravděpodobností ano. Ve spolupráci s technologií HAARP, což je vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum pro chování ionosféry a procesů v ní, jak se nám snaží wikipedia namluvit, se totiž tyto nepohyblivé mračna rozpohybují a odešlou na místa podle potřeby. Přemýšlím o tom, že bych si nechal udělat krevní testy na těžké kovy. Co se tam asi ukáže?

Opravdu mne tahle záležitost dostává do varu především proto, že si neuvědomujeme, co nám to přináší. Nebo spíše co nám to bere. Znám spoustu lidí, kteří ani nevědí, co to chemtrails znamená a ani se nesnaží tomu porozumět, natož s tím něco dělat. Zajímavější je totiž fotbalový zápas a hlavně duševně přínosnější, tak na co se zabývat kravinami, které ohrožují celou planetu? 

Neočekávám, že bych sám tímto krátkým zamyšlením někoho přiměl k otevřenosti. Myslím někoho zodpovědného.Politika, média, lékaře, nebo snad pilota takového letadla, které to svinstvo na nás pouští, ale trápí mne, kam až jsou lidé schopni zajít pro pár korun, rublů, euro, nebo dolarů. Kam zmizelo lidské svědomí? Je potlačeno farmaky, HAARPem, nebo ideologií, která nedává smysl?

 

Facebook komentáře