Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Islám, migrační politika a terorismus nepatří do Evropy i vyspělého světa

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Bijí se mezi sebou, křesťany, ateisty, lidi s vlastními názory i vyznáním by nejraději vyhladili, přesto se islámští fanatici ženou dál do Evropy znásilňovat, terorizovat, zabíjet, okrádat, zneužívat zdejší sociální systémy! Zato původním občanům Evropské unie se vyhrožuje...

  • islam-migracni-politika-a-terorismus-nepatri-do-evropy-i-vyspeleho-sveta

Bijí se mezi sebou, křesťany, ateisty, lidi s vlastními názory i vyznáním by nejraději vyhladili, přesto se islámští fanatici ženou dál do Evropy znásilňovat, terorizovat, zabíjet, okrádat, zneužívat zdejší sociální systémy! Zato původním občanům Evropské unie se vyhrožuje důchodovou reformou a utahováním opasků!

 
S islamisty mám stoprocentně špatné zkušenosti, a proto jakýkoliv islám a jeho směry; které se vzájemně bijí, nenávidějí se mezi sebou, nenávidějí křesťany, ateisty, lidi s vlastními názory i vyznáním; musejí být zakázány v evropských státech, Evropské unii i vyspělém světě. 
 
Dále by si Evropská unie měla uvědomit, že i ty přehnaně propagované sexuální menšiny "v evropských chálífátech" by to neměly vůbec lehké. 
 
Nechť se tedy islámští migranti vrátí do svých domovů, a raději budují své země po řádění Islámského státu.
 
Evropská ministerstva zahraničí a neziskové organizace jsou tedy tunelem a výsměchem vůči evropským občanům, pořád se dělají nějaké humanitární akce a pomoci, ale efekt je opačný. 
 
Budou nás nenávidět daleko víc, neboť sami se mezi sebou (viz odnože) považují za satanská učení, stejně tak Boží Trojici označují za dílo satanské, dále i názory, postoje a vyznání ostatních skupin obyvatelstva.
 
Oni ani nechtěli přijmout, že jsem byl pokřtěn ještě za komunistů v husitské víře. 
 
A teď Evropo jednej tvrdě včas proti vypatlaným mozkům islamistů, které znají jen vraždění mezi sebou, terorismus ve vyspělých zemích světa, zotročování rozvojových zemí atd.
 
Ještě bych dodal, že i z královských islámských rodin a dynastií utíkají ženy na západ. Napadá mě myšlenka - což takhle zbavit všechny Korány nenávistných a diskriminačních Súr, zrušit ponižující právo Šária a všechny nenávistné, diskriminační, islámské dokumenty a dogmata. 
 
Pak by byl na světě mír, a ušetřilo by se tolik peněz, že by se vyspělé a rozvojové země konečně věnovaly ochraně přírody, sociální tematice pro vlastní občany, bydlení a infrastruktuře bez strachu z teroristických hrozeb.
 

Facebook komentáře