Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dopady marasmu v oblasti školství a vzdělávání na občanskou společnost

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

České školství plné zbytečné inkluze, byrokracie, šikany, vymývání mozků ve jménu současné pochybné neoliberální demokracie. České školství, kde je skutečná vzdělanost jen naškodu, proto klesáme, klesáme. Ani Cermat a MŠMT nepomůžou, jen to stojí...

  • dopady-marasmu-v-oblasti-skolstvi-a-vzdelavani-na-obcanskou-spolecnost

České školství plné zbytečné inkluze, byrokracie, šikany, vymývání mozků ve jménu současné pochybné neoliberální demokracie. České školství, kde je skutečná vzdělanost jen naškodu, proto klesáme, klesáme. Ani Cermat a MŠMT nepomůžou, jen to stojí zbytečné peníze. 

Ten, kdo je příznivcem současného pro-západního režimu, má to v dnešním vzdělávacím systému mnohem lehčí než lidé poctiví ve studiu. Vítězí sex, prostituce na akademických půdách, korupce, koupené falešné diplomy, neboť panuje ve společnosti dlouhodobé heslo, že výuční list, řemeslo, smrdí - je tedy neatraktivní!

A tak pokračuje mašinerie všemožných úpadků ve jménu Evropské unie, jež razí do školských systémů členských zemí jen prozápadní neomarxismus, genderismus, sexismus a multikulturalismus, který dávno již nefunguje, jen přidělává vážné společenské problémy v rámci mezilidských vztahů. 

Důkazem jsou četné no-go zóny, rezignace policie i spravedlnosti, vyšší a vyšší počet obětí trestných činů atd. Takovou nebezpečnou Evropskou unii nechci, raději z ní ihned vystoupit.

Současní učitelé bohužel působí jako pouzí pěšáci politiky inkluze, šikany, byrokracie, vymývání mozků. Současné vzdělávání se podobá spíš prázdninám, vždyť se dnešní garnituře hodí nevzdělaní lidé do montoven, dále je nevzdělanost vyzdvihována do výšin, a tak nám vznikají gangy, mafie, bezdomovci, narkomani, žháři, násilníci, hromadné exekuce. 

Zároveň roste počet odsouzených ve věznicích. A tak plánované "dohody" o výši trestů vůbec nepomůžou - jen zahltí správní i soudní systém, který se nadále bude smát obětem trestných činností, což je úplná katastrofa.

Vůbec se mi nelíbí chování nepřizpůsobivých, právě u nich je nevzdělanost státem tolerována, aby dělali ještě slušnému a vzdělanému českému obyvatelstvu jenom problémy! Je to rovněž na politickou objednávku Evropské unie, která často hlasuje proti České republice! Ať si okolní národy rovnou sáhnou do svědomí! 

Historie se tedy opakuje, ale v jiných barvách. Bohužel je dětmi a mládeží v České republice i Evropské unii dosti manipulováno ve jménu marasmu. "Bezmocní" učitelé se v tom "vyžívají," rezignují, vždyť se jim zvýšil plat za politiku "nicnedělání," inkluzi a přebytečné "blbosti" ve jménu "důležité" byrokracie! 

Zato ostatní pracující v jiných oborech to mají mnohem těžší. Taková je společenská nespravedlnost na adresu České republiky z dílny velkého bratra Evropské unie (Evropského parlamentu, Evropské komise a zbytečných rádoby neziskových organizací).

Současné školství je totální marasmus - chudáci děti a mládež slušných rodin, jimž ještě záleží na vzdělávání, budoucnosti rodinné i českého národa. Proto školství vyžaduje skutečnou reformu ve jménu poctivého vzdělávání, aby bylo skutečnou devizou v mezilidských vztazích i prosperitě českého národa.

Václav Kovalčík, Zlín 

Facebook komentáře