Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Cenzurované informace.

Hodnocení uživatelů:  / 16
NejhoršíNejlepší 

Projev E. Beneše po odsunu Němců: Odsunuli jsme z této země definitivně Němce. Musíme...tento výsledek naší národní revoluce udržet.

  • cenzurovane-info-rmace

A udržíme jej. Boj však...není daleko skončen a při povaze svých sousedů musíme si být vědomi toho, že nikdy snad úplně skončen nebude. Boj a zejména náš národní boj- život byl vždycky bojem a bude bojem stále. Za chvíli, za rok, za dvě léta, za pět let bude nový boj mezi Němci a ostatními evropskými národy. Znovu říkám, nehořím tou pomstou, nemyslím, že máme nějakým nelidským způsobem stále a stále toto připomínat.

Ale až nám Němci začnou vytýkat náš nacionalismus, až nám začnou vytýkat, že jsme vyhnali tolik a tolik Němců od nás, až nám začnou vypočítávat, co všecko, jaké hodnoty Němci čeští a všichni ostatní ztratili, a že chtějí takové a takové odškodné, že jim musíme hned povědět: "Ano, prosím, až nám zaplatíte do posledního krejcaru všecko to, co jste zde za protektorátu vykradli, vyloupili, všecky ty peněžní taxy, které jste našemu lidu uložili, až nám všecko to, co jste zničili do posledního krejcaru vyplatíte, my budeme uvažovat, zdali nějakou část toho máme také vám nebo těm lidem povolit, prosím." Až začnou nám vykládat: "No vy jste přeci jen mnoho našich lidí od vás vyhnali, aby to nebylo nelidské, a tak..." My jim musíme ukázat a zeptat se jich, co já jsem vždycky za války Angličanům a Američanům říkával: "Myslíte, že je lépe, abychom je naložili na vagony a poslali je rozumným způsobem domů?" Já myslím, že humanitní a našim zásadám odpovídá to druhé.

Rada Evropy a přední evropská a světová organizace pro lidská práva, která řídí Evropský soud pro lidská práva, rozhodla 27. ledna 2021 svým hlasováním v rezoluci č. 2361 o zákazu ustanovení povinnosti očkování všem členským státům. Rada Evropy je odlišná a oddělená od EU, nicméně má přímý vliv na všechny státy EU. 47 zemí včetně  všech členských států EU je vázáno smluvními dohodami Rady Evropy a Evropské úmluvy o lidských právech.

To je vynikající zpráva pro lidi, kteří se obávají povinného či vynuceného očkování či diskriminace na základě stavu očkování! Členské státy musí/!/ zajistit, aby občané byli informováni o tom, že očkování není povinné, a že na nikoho nesmí být vyvíjen jakýkoli tlak, aby byl očkován, pokud si to sami nepřejí. Nikdo nesmí být diskriminován, nechce-li být očkován. Všechny státy jsou povinny /!/ zajistit odškodnění za nepřiměřené škody způsobené očkováním. 

V USA v 34 státech z 50 byla zrušena všechna /!/ protikovidová opatření. Pracuje se tam už nějakou dobu na žalobách spojených s vakcínovou genocidou. 

Byla některá z těchto informací na naší televizi? 

Zdroje- Česko bez cenzury. Pravý prostor/ Mafii docház dech/ .

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře