Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bude válka?

Většina obyvatel setrvává v klidné každodennosti a nechává se v mimopracovní době bavit televizními seriály, sportovním či nesportovním šoubyznysem.  Mám to štěstí, že mám dost času denně sledovat internetové servery vybírat zajímavé informace.

  • bude-valka

(Dokonce výběr každodenně publikuji na adrese 

http://seniortip.cz/?module=discussion&;action=show&id=582)

Denní zprávy ve mne vzbuzují obavy, že se chováme jako Židé v nacistickém Německu v r. 1938. Že si myslíme, že to tak horké nebude, že vše zase přejde a život bude probíhat s drobnými potížemi jako dosud.

Dnes mě zaujal 3. díl seriálu o nadvládě nad penězoměnců nad světem (http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2166-byvaly-politicky-vezen-90-shrnuje-sve-celozivotni-poznani-jak-se-penezomenci-zmocnili-vlady-nad-svetem-dil-iii-o-divadlu-jmenem-studena-valka.aspx ).

Musím přiznat, že v mnohém jsem dospěl k podobným závěrům, i když ne ve všem má autor pravdu a uvádí mnoho hypotéz. (Např. tvrdí, že se Hitler se emancipoval ze závislosti na západním kapitálu.

Každého člověka by však měl zvednout ze židle článek popisující v krátkých větách souhrnně události posledních dnů ve světě na adrese  http://www.reformy.cz/zpravy/na-pokraji-valky/.

Rozumný člověk si musí uvědomit, že to vše není dílem náhody,  že taková shoda okolností může vyústit ve zničují střet národů a civilizací. Že nastane situace, kdy hrůzné zbraně, o nichž  tu a tam  něco probleskne ve sdělovacích prostředcích, způsobí naprostou zkázu lidského rodu. Že může dojít k situaci, kdy živí budou závidět mrtvým.

Nenastává už doba, abychom se probudili?

Ivo Krieshofer

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře