Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Blíží se volby.

Zatím ještě nevím přesně, koho volit, ale mezi volitelné strany řadím Volný blok, TTS a SPD.

Počítám s tím, že domluvení stran, které budou vládnout, bude složité a zdlouhavé. Proto zcela nevylučuji katastrofální možnost, že pokud se Bureš nedomluví s SPD a jinou stranou, přijde na řadu SPOLU a PIRSTAN. Andrej je však dobrý manažer, který dokáže všechno dojednat. Takže doufejme, že zvítězí menší zlo.  

  • blizi-se-volby

Jak sleduji názory lidí, TTS a Volný blok by měli postoupit do parlamentu minimálně se sedmi až dvaceti procenty. Budou-li mít pod pět procent, pak to bude vzorný důkaz, že volby jsou zkreslené. Průzkumy se dělají tak, že vám zavolají a vyjmenují jen velké strany a pak se vás zeptají, kterou z těchto stran budete volit. Proto se v průzkumu nemůže objevit TTS  ani Volný blok.

Podle Zelených lidé mohou jezdit vlaky, takže auto nepotřebují. Zelení, vítejte v předminulém století!

Dle soudružky Pekařov, která je plná patologické nenávisti k Rusku a k Číně,  jsou  Putin a běloruský prezident kamarádi Okamury. Ona není kamarádka Lejnové a německé svazačky? Orbán prý tvoří pátou kolonu Ruska. Chocholoušku, kde se flákáš?

Soudruh Fiala z ODS mluvil o tom, že s Grendeal a elektroauty se musíme smířit. Tohle říká politik, který tím dokazuje, že kašle na celý národ a že mu jde jen o koryto.

Kavárně a Loupežníkům vadí "diktatura" v Číně, Rusku a Bělorusku. A co takhle veřejné bičování nezahalených žen či nevěřících mužů, a demonstrativní věšení hlav homosexuálů na jeřáb, to jim nevadí?

Přísaha prý bojuje proti korupci. Proč mlčí, když Temelín bude dělat Westinghaus? Fízle Šlichto, opravdu vám nevadí, že zakázka je neprůhledná, bez soutěže /!/ a že jsou vyřazeny největší firmy? Nevadí vám, že někomu jdou peníze do kapsy? Právníci skutečně tu nejde o nezákonnou diskriminaci některých firem a porušení zásad veřejné soutěže?

Dítě nakreslilo, jak zabít Babiše. Bylo za to pochváleno. Učitelka říkala, že se musíme Babiše zbavit. Na školách a úřadech sudávají obrazy prezidenta. Udělali by to, kdyby vládnul abstinent Véna? Gestapáku, tohle není trestný čin, jak dítěte, tak jeho rodičů, kteří ho k tomu navedli, tak učitelky, která dítě pochválila za tuto trestnou činnost?Opravdu nejde o předsudečnou nenávist?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře