Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zde je důvod, proč by se NATO mělo třást, ne jen bát, Putinových přibližně 6 000 jaderných hlavic

1. Celé NATO očekávalo íránský útok a připravovalo se na něj s veškerou pílí.

2. Izrael bránili kromě Izraele i Saúdové, Jordánci, Američané, Francouzi a Angličané.

Poslední obrannou linií byli Izraelci uvnitř Izraele.

3. Věděli o přesném kurzu dronů a také o možných cílech raket mnoho hodin předem, protože drony letěly jako želvy.

4. I přesto, že KoZa (koalice Západu) byla na celou situaci připravena, a celá akce připomínala spíš scénář vojenského cvičení, kdy dny předem víte, kdy váš protivník přijde, prošlo skrz protiraketový deštník NATO mnoho raket a v podstatě druhotřídní kvality. Kdyby ty rakety měly jaderné hlavice, měli bychom další holocaust.

  • zde-je-duvod-proc-by-se-nato-melo-trast-ne-jen-bat-putinovych-priblizne-6-000-jadernych-hlavic
5. Zvažte, co by se stalo, kdyby Putin vypustil tisíce daleko lepších raket se svými více než 6000 jadernými hlavicemi.

Takže prostě říkám ať NATO raději šlápne na brzdu, protože neví, kdy a kde SARMATy přiletí. Letí rychlostí 12+ MACHu.

PS1. Přestaňte vysílat irelevantní lidi jako odborníky, kteří nás oblbují svými kecy. Je to dráždivé.

PS 2. Turecko má tisíce dronů a také rakety vlastní výroby. V případě války nemůže Řecko takovému útoku čelit. Všichni to vědí a všem je to jedno, nebo už všechno prodali a o nic se nestarají.
 
 
----------------------------
 
Tyto íránské hypersonické střely zasáhly Izrael – nebezpečí pekla se rozlije všude

O čem informují íránská média?

Teherán v sobotu večer vypálil na Izrael desítky balistických a řízených střel a stovky dronů v reakci na izraelský útok z 1. dubna na areál íránského velvyslanectví v syrském Damašku. IDF uvedla, že „99 procent“ raket bylo sestřeleno a že íránský útok selhal. Írán uvedl, že dosáhl svých strategických cílů. Islámská republika použila hypersonické střely během operace True Promise s raketami a dronovými palbami proti Izraeli, přičemž všechny zasáhly své cíle poté, co se vyhnuly izraelské vzdušné a protiraketové obraně, uvádí zpráva Press TV s odkazem na informované zdroje.

Íránská státní tisková agentura a vysílací stanice neuvedly podrobnosti o použitých raketách, kolik jich bylo vypáleno ani jaké byly jejich cíle. Již dříve však íránská média uvedla, že Islámská republika během útoku vypálila nejméně sedm hypersonických střel, z nichž žádná nebyla zachycena!!!

Libanonský expert na národní bezpečnost Ali Hamie řekl Sputniku, že má informace o tom, že Írán při sobotních náletech odpálil své nové hypersonické rakety Fattah 2.

Fattah 2 (doslova „Conquerer 2“ nebo „Victory Giver 2“) je nadzvuková střela na kapalné palivo odhalená v listopadu 2023 s udávaným doletem až 1 500 km, hlavicí o hmotnosti 450 kg a manévrovatelností za letu. Je to jedna ze dvou hypersonických střel v íránském arzenálu, druhou je Fattah 1 – manévrovací nadzvuková střela na tuhé palivo s doletem 1400 km, užitečným zatížením 350-450 kg a udávanou schopností zrychlení 13 Machů. 15 Mach v koncové fázi.

Tyto rychlosti v kombinaci s manévrovatelností raket Fattah znesnadňovaly izraelské vzdušné a protiraketové obraně jejich sestřelení. Izraelské síly protivzdušné obrany byly po desetiletí zvyklé čelit raketám milicí v Gaze a nestátním subjektům v Libanonu a Jemenu. Írán je však jedním z předních vývojářů a výrobců pokročilých raket, dronů a dalších zbraní na světě a za nízkou cenu!

Ve skutečnosti si bývalý poradce izraelského náčelníka štábu v neděli stěžoval, že Izrael utratil za protiletadlové rakety v hodnotě 1,3 miliardy dolarů na sestřelení íránských raket, které stály Teherán téměř desetkrát méně!

Nové informace o použitých zbraních

Íránská média uvedla ještě více podrobností o zbraních použitých při útoku v sobotu večer, přičemž státní televize potvrdila, že při útoku byly použity kamikadze drony Shahed-136.
 
Tyto UAV mají dolet 2 500 km, rychlost letu 185 km a na palubě je 50 kg výbušnin.

Zpráva dále uvádí, že byly použity následující rakety:

Emad (které jsou na kapalné palivo, mají dojezd 1700 km, užitečné zatížení 750 kg a možnou kruhovou chybu 10-50 metrů).

30 řízených střel, včetně Paveh (chytrá střela s turbodmychadlem s doletem 1 650 km a schopností měnit kurz za letu)

a Soumar (málo známá řízená střela s doletem minimálně 1 500 km a neznámou nosností)!

Izrael, jak jste si přečetli dříve, na to všechno chce reagovat a pokud se situace vymkne kontrole, pak se otevřou brány pekla.
 
Pro tuto chvíli, pokud Tel Aviv konečně zareaguje, bylo řešení kalkulovaného úderu kvalifikováno, aby nedošlo k vyvolání regionální války!

https://www-el-gr.translate.goog/war/aytoi-oi-iraniko..

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře