Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Silná slova velitele ruské armády o tajných dohodách a skrytých úmyslech USA

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Spojenými státy vedená koalice v Sýrii, zahrnující i kurdské jednotky, umožňuje militantním bojovníkům z teroristické organizace Islámský stát opouštět město Rakka. Řekl to velitel ruských sil v Sýrii generálplukovník Sergej Surovikin.

„Místo toho, aby zlikvidovala teroristy odpovědné ze zabití stovek a tisíců syrských civilistů, koalice vedená USA spolu se syrskými demokratickými silami, které kontroluje, uzavřela tajnou dohodu s vůdci Islámského státu, kteří se bez boje vzdali dobytých vesnic a míří do provincií, kde jsou aktivní syrské vládní síly," citovala Surovikina média.

  • silna-slova-velitele-ruske-armady-o-tajnych-dohodach-a-skrytych-umyslech-usa
  • silna-slova-velitele-ruske-armady-o-tajnych-dohodach-a-skrytych-umyslech-usa
  • silna-slova-velitele-ruske-armady-o-tajnych-dohodach-a-skrytych-umyslech-usa

Generálplukovník také řekl, že letectvo koalice pod vedením USA stěžuje syrským vládním silám boj proti teroristům. I tak si však v jihosyrské provincii Suvajdá podle něj vládní síly výrazně upevnily své pozice.

„Nicméně v průběhu své ofenzívy vládní jednotky čelily protiakci ze strany letectva mezinárodní koalice pod vedením USA. Američané zcela bezdůvodně předložili syrské armádě ultimativní požadavky, aby se nepřibližovala k pozicím takzvané Nové syrské armády. Své jednání motivují absurdními tvrzeními, že vládní síly představují hrozbu pro americké základny a tábory určené pro výcvik opozičních bojovníků na jihu Sýrie," dodal Surovikin.

zdroj:http://zpravy.instory.cz/zpravy/4433-silna-slova-velitele-ruske-armady-o-tajnych-dohodach-a-skrytych-umyslech-usa.html

Facebook komentáře