Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Sestry, pomozte poutníkům!

  • muslimky
Ve jménu „pozvednutí spirituální atmosféry, vytvoření odpovídajících psychologických podmínek a vyrovnané mysli", vytvořila správa íránské provincie Kuds Rezáví v Chorasánu střediska pro „dočasné manželství" (hned naproti vchodu do svatyně) k dispozici „bratřím, kteří jsou na pouti do svatyně našeho osmého imáma, imáma Rézy, a jsou tak daleko od svých manželek," oznámil ve své perské verzi oficiální web provincie Kuds Rezáví.

A web vyzývá „ke spolupráci" „sestry" ve věku mezi 12 a 35 lety a ty, které jsou ještě panny. Ty, které kývnou na dvouletou pracovní smlouvu s vedením provincie, se zavážou k tomu, že každý měsíc stráví „s bratry na pouti" pětadvacet dní v „dočasném manželství". Jeden takový prozatímní svazek přitom může trvat od pěti hodin do deseti dnů a podle toho se liší i ceny - pětihodinové „dočasné manželství" bude „bratry" stát v přepočtu 50 dolarů, jednodenní 75 dolarů až po čtyř až desetidenní za 300 dolarů. „Sestry, které jsou panny, dostanou bonus ve výši 100 dolarů," dodává ceník s tím, že všechny „sestry" musejí věnovat 5 procent svých výdělků svatyni imáma Rézy.

Zájemkyně o práci „dočasné manželky" musejí poslat na úřad dvě fotografie celé postavy (náležitě zahalené), doklady o dokončeném vzdělání, důkaz své neposkvrněnosti a potvrzení o dobrém tělesném a duševním stavu, které mohou získat na zdravotních střediscích v místě svého bydliště.

A upozornění: „Sestry" mladší čtrnácti let musejí přiložit písemný souhlas svého otce nebo mužského opatrovníka.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře