Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Potvrzeno. Asad nepoužil chemické zbraně.

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

A zde máte další příklady toho, kdy Američané použili lži a manipulace pro rozpoutání války.

Z.P.
Zpráva Organizace pro zákaz chemických zbraní o údajném útoku bojovou chemickou látkou proti civilistům, který se stal záminkou k raketovému útoku USA, UK a Francie proti Sýrii (zveřejněno 6. července 2018):

  • potvrzeno-asad-nepouzil-chemicke-zbrane
P.M.
 
"OPCW designated labs conducted analysis of prioritised samples. The results show that no organophosphorous nerve agents or their degradation products were detected in the environmental samples or in the plasma samples taken from alleged casualties."
 
(Určené laboratoře OPCW provedly analýzu upřednostněných vzorků. Výsledky prokázaly, že ani ve vzorcích, odebraných z okolního prostředí, ani ze vzorků krevní plazmy údajných obětí NEBYLY NALEZENY organofosforické nervově paralytické látky nebo jejich degradované produkty).
 
Ponechme teď stranou mezinárodně-právní a politické implikace raketového útoku (který by byl z hlediska mezinárodního práva nelegálním i v případě, že by se prokázalo takové použití) a nechme promulvit české politiky aanalytiky:
 
Miroslav Kalousek: "Vrazi a zločinci proti lidskosti rozumí jen síle. I když je každé bombardování hrozná věc, souhlasím s tím, že naši spojenci v tomto případě vojenskou sílu použili".

Petr Fiala: "Zpochybňování cíleného raketového útoku demokratických zemí je buďto naivní, nebo vědomou službou Rusku. A ptám se, zda je toto skutečně český národní zájem? Není, je to nebezpečná pozice, s níž máme ty nejhorší historické zkušenosti."
 
Jiří Pospíšil: "USA, Francie a Velká Británie daly nočním raketovým útokem na Sýrii Asadovi, ale i celému světu, jasný vzkaz, že použití chemických zbraní proti občanům je překročením Rubikonu a nemůže zůstat bez reakce Západu. Odpovědnost za stav v Sýrii nese Asad a jeho spojenci Rusko aÍrán."
TAK CO, KLUCI UPOVÍDANÍ, UŽ JSTE SE ZA SVÉ VÝKOKY OMLUVILI? Sýrii, Rusku, Íránu i Vašim spoluobčanům a voličům, které jste v cizím zájmu či žoldu mystifikovali?
 
Pro nás voliče je snad zcela zřejmé, kdo již nikdy nesmí dostat od nás, ve volbách žádný hlas.

Facebook komentáře

Nejčtenější