Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Írán prohlásil, že „záležitost považuje za ukončenou“!

Video: Desítky íránských raket pronikly antibalistickou „kopulí“ Izraele a USA. Írán prohlásil, že „záležitost považuje za ukončenou“!

Sedm íránských balistických raket zasáhlo základnu Negev v Izraeli!

14.04.2024 | 02:35

  • iran-prohlasil-ze-zalezitost-povazuje-za-ukoncenou

Izrael zasáhlo největší bombardování v jeho historii. Desítkám íránských raket a dronů se podařilo proniknout protibalistickým, izraelsko - americkým štítem a zasáhnout města uvnitř země!

Video je typické: Íránské rakety jedna po druhé zasahují obytné oblasti a izraelské cíle.

Balistické střely byly odpáleny ze základen íránské gardy v Isfahánu, Kermánšáhu a Teheránu.

Izraelské, protiraketové systémy IronDome a Patriot se je snažily sestřelit, ale jen s částečným úspěchem, jak je vidět na videu.

Zdá se, že se Íráncům zpočátku podařilo nasytit izraelskou protivzdušnou obranu.

Další paralelní působivý vývoj na diplomatickém poli: Íránská delegace v OSN, ihned poté, co se v zásadě dovolala práva na legitimní obranu, aby ospravedlnila útok, který zahájila proti Izraeli, prohlašuje, že „záležitost lze nyní považovat za ukončenou“ !

Zatímco zároveň varuje USA, aby se nezapojovaly do této konfrontace.

"Podle článku 51 Charty Organizace spojených národů byla íránská, vojenská akce reakcí na útok sionistického režimu na naše diplomatická zařízení v Damašku," uvedla íránská delegace v OSN v příspěvku na Platformě X (dříve Twitter).

Zároveň s argumentem, že záležitost lze nyní považovat za ukončenou, rovněž varuje: „Pokud však izraelský režim udělá další chybu, bude reakce Íránu mnohem přísnější. Toto je konfrontace mezi Íránem a zločinným, izraelským režimem, od kterého by se USA měly držet dál!

Zdroj: https://www-pronews-gr.translate.goog/…=sc

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře