Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Gaza se mění ve hřbitov pro děti!

Generální tajemník OSN Antonio Guterres položil zásadní otázku, před níž stojí každý člověk na celém světě, který vidí, jak se na Blízkém východě šíří zabíjení, a my musíme najít způsob, jak si zachovat společnou lidskost:

"Noční můra v Gaze je víc než jen humanitární krize. Je to krize pro všechny lidi..... Dámy a pánové z tisku, Gaza se stává hřbitovem dětí," řekl Guterres novinářům 6. listopadu.

  • gaza-se-meni-ve-hrbitov-pro-deti

Už zatýkají lidi za myšlenkové zločiny!

Policie v Izraeli tvrdí, že jakékoli myšlenky ve prospěch Gazy nebo proti válce jsou podporou terorismu! I když si říkáte, že jste samozřejmě proti vraždění lidí! To prohlásil Abeer Baker, právník zabývající se lidskými právy, který zastupuje některé ze zatčených. A toto řekl v televizi CNN.

Krvácení v Gaze stále pokračuje!

A s ním i nebezpečí regionálního rozšíření války. Počet obětí v Gaze již přesáhl 10 000. Izraelské úřady oznámily, že zcela obklíčily město Gaza a rozdělily pásmo Gazy na dvě poloviny. Jakmile vstoupí do města Gaza, lze očekávat, že míra palestinského krveprolití v Gaze se ještě mnohem zvýší.

Po celém světě již propukly statisícové protesty za odsouzení zvěrstev páchaných v Gaze.

Nutnost svolání světové mírové konference je nevyhnutelná!

Zdroj: https://pskakal2.blog.pravda.sk/2023/11/08/krvacanie-v-gaze-stale-pokracuje/ 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jaro Jaroslav 2023-11-09 18:03
Z týchto rečí a protestov si sionacisti nic nerobia! Ráta sa iba to čo zdemolovali,spi stosili a vyzabíjali! Už nikto a nič nezastaví vykupnutie Palestincov velkovo von z Gazy-Auschwitzu ,Z Predjordanska a Vych.Jeruzalema ! Budovanie Eretz Yis'raelu začína! Po par rokoch príde rada na Sýriu a Jordánsko, mozno aj celý Libanon, židonacisti tie územia vyčistoa a zaberú! Potom príde finalna faza, zabratie Egypta po Níl a daľsia genocída Palestíncov,ak zostanú na Sinaji! A zaberu ešte aj Irak po Eufrat, taký je plán Eretz= Veľkého Izraela, a nikto(!) židonacistov už nezastaví! Bola chyba pozvať Ruskích chazarov na územie Sýrie, ktorú nebrania pred sionistickymi náletmi teraz a ani nikdy inokedy, ale pichnú Sýriu do chrbta, keď sa bude realizovať ďalšie kolo okupácií okoliteho územia, a Sýria s Jordánskom budú dalšie obete zidovského holocaustu!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře