Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Co se děje v Izraeli? Svědectví členky opoziční strany: „Máme tady lékařský apartheid”

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 
 

Ve zkratce...  

Ilana Rachel Daniel – Členka izraelské opoziční strany Rappeh žádá o pomoc – 1. března 2021

Ilana Rachel: Tady v Izraeli je to intenzivní. Nevím, kolik toho vidíte. Ale oni… je to otřesné! Je to velmi, velmi děsivé. Přidala jsem se k nové… měli jsme hnutí za lidská práva, ze kterého jsme udělali politickou stranu, která kandiduje do našeho Knessetu (izraelský parlament) za necelý měsíc. Cenzurují nás. Napadají nás a nedovolují žádnou mediální propagaci. Šéfovi strany odebrali jeho lékařskou licenci. Odstranili naše účty z Facebooku. A teď nedovolují médiím, aby o nás ani psala. Chceme požádat kohokoliv mezinárodně, kdekoliv, kam se dostaneme, aby zpropagovali to, co říkáme. Máme tady velmi špatnou situaci.

 

  • co-se-deje-v-izraeli-svedectvi-clenky-opozicni-strany-mame-tady-lekarsky-apartheid
  • co-se-deje-v-izraeli-svedectvi-clenky-opozicni-strany-mame-tady-lekarsky-apartheid
 

Nedovolují ani 16letým dětem, aby podstoupily přijímací zkoušky bez očkování touto vakcínou. Samozřejmě nutí zaměstnance se nechat očkovat. Tvoří tento „zelený pas”, kdy polovina populace se nedostane do divadel, nebo supermarketů, na různá místa, pokud se nenechá očkovat. Tvoří lékařský apartheid. Apartheid: Politika nebo systém segregace nebo diskriminace na základě rasy. Tohle ráno právě schválili to, že se můžou soukromé lékařské záznamy každého člověka posílat lokálnímu městskému úřadu, aby se vědělo, kdo se nechal očkovat a kdo ne.

Nutí lidi nosit kotníkové náramky, bezpečnostní náramky, když se vrací z cestování. Je to naprosto šílené. Je to naprosto šílené. Pokud přestanu… pokud přestanu nad tím přemýšlet, začnu plakat. Prozatím budeme pokračovat v boji. Bojovat co nejvíc, co můžeme. Potřebujeme pomoc všech, protože to, co se stane tady, se stane všude. Stane se to všude… bojujeme pro sebe a pro celý svět. Ale potřebujeme pomoc. Potřebujeme vše. Každou pomoc. Děkuji. Omlouvám se… je to intenzivní.

Na video se můžete podívat ZDE: https://rumble.com/vedu6t-co-se-dje-v-izraeli-svdectv-lenky-opozin-strany-mme-tady-lkask-apartheid.html

Překlad: David Formánek

Kdo je Ilana Rachel?

Facebook Ilany Rachel

Zdroj

https://otevrisvoumysl.cz/co-se-deje-v-izraeli-svedectvi-clenky-opozicni-strany-mame-tady-lekarsky-apartheid/

Facebook komentáře