Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Útok na Sýrii jako spoušť války s Íránem (+video)

  • iran_bases

Jak už jsem uvedl v několika předešlých článcích, pro USA je životně důležité svrhnout Mahmúda Ahmadínežáda. Můžete se o tom dočíst zdezdezde a ještě tady. Ahmadínežád systematicky odvádí světový obchod od amerického dolaru a právě to je onou atomovou bombou, o které se v poslední době tak často mluví. Írán však není tak jednoduchý cíl jako Irák, Afghanistan, nebo Lybie a bude třeba získat absolutní početní, technickou i strategickou převahu, než útok začne.

 

Jak vidno z níže položeného obrázku, USA má pod svoji kontrolou prakticky všechny země v okolí Íránu. Írán je tak v podstatě obklíčen a v případě napadení ze strany nebude schopen čelit útokům ze všech stran. Chystá se tak cosi ve stylu Blitzkrieg a to hlavně proto, aby byly minimalizovány škody, které Írán způsobí po svém napadení. Zejména se pak uskupení NATO (čti.: bojovníků za NWO) bojí, že Írán po útoku zasype Izrael salvou stovek konvenčních raket.

Na obrázku je jasně vidět, že jednou z posledních bašt spojenců Íránu je Sýrie. Její vojenský význam ani tak nespočívá v samotné obraně Íránu, ale je potenciální základnou pro odvetný útok na Izrael, s jehož existencí velká část arabských zemí nesouhlasí. Je tedy třeba zlikvidovat Bashara Asada a dosadit loutkovou vládu.

Nejpravděpodobnější termín útoku na Írán je červen, kdy dorazí do Hormuzského průlivu zbytek amerického námořnictva. Počasí bude pro boj podle vojenských expertů také mnohem příznivější, než teď na jaře (zejména kvůli vysoké oblačnosti). Do června je tedy třeba destabilizovat Sýrii a zabránit tak její možné podpoře v obraně Íránu.

Podle některých zdrojů na internetu se má rozpad Sýrie odehrávat v následujících krocích:

Syrská vláda bude v médiích démonizována jako válečný zločinec, kvůli krvavému potlačování pokojných demonstrantů (to že mají demonstranti automatické zbraně a začínají disponovat i těžkou vojenskou technikou západní média nezaregistrovala).

Případ bude přinesen do Haagu a před mezinárodní instituce pro lidská práva.

Washington bude nadále dodávat zbraně a financovat veškeré protirežimní frakce, nehledě na to, že se zpravidla jedná o Islámské fundamentalisty (tím si mimochodem vytvoří prostor pro problémy na další desetiletí, kdy bude USA bojovat příště proti těm které podporuje dnes).

Washington bude nadále podporovat rebely z Lybie, kteří již dnes průkazně působí na území Sýrie.

USA bude aktivně lobovat za rezoluci OSN a bude se snažit nastavit podobný model jako nedávno v Lybii, který vedl ke svržení Kaddáfího a nástupu rebelů.

Izrael v rozhodnou chvíli vstoupí do děje a vyjádří připravenost provést vojenské akce ve prospěch „pokojných demonstrantů“.

Členové Al-Kaidy na území Irácko-Syrské začnou operovat až jim dá USA zelenou, na vojenskou represi ze strany vlády bude poukazováno jako na „krvavé potlačování pokojných demonstrací“ – nikde se nebude mluvit o stovkách padlých na straně vládních milicí.

V rozhodný okamžik budou syrské státní televize odstraněny ze satelitů Nilesa a Arabsat, aby syrská vláda nevysílala svou stranu vývoje, dojde tak ke 100% propagandě a k masivním dezecím vládních vojáků na stranu opozice.

Bude zabit Bashar Asad a moci se ujmou rebelové.

Západní mocnosti velmi pohotově uznají novou syrskou vládu, obnoví obchod a zemi zahltí dolarovými půjčkami.

Cesta k útoku na Írán bude již pravděpodobně plně otevřena.

V zájmu zdravě myslícího člověka je aby 3. světová válka nevypukla. Útok na Sýrii ale bude dost možná dalším z kroků k odstartování 3. světové války. Buďte bdělí a sledujte situaci, informovanost dělá hodně a čím víc lidí ví, jak se věci skutečně mají, tím omezenější možnosti bude mít agresor. Informujte ostatní, tady jde už vážně možná o holou prdel. Dejte třeba jen „like“ stránce fakebug.cz na facebooku, nasdílejte odkazy a přispějte dole do diskuze.

 

zdroj:http://www.fakebug.cz/ekonomie-hospodarstvi/dolary/destabilizace-syrie-pred-utokem-na-iran/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře