Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

P.C.Roberts: Indický Uttarpradéš je díky Ivermectinu bez Covidu  

Nejlidnatější indický stát Uttarpradéš (241 milionů obyvatel, z nichž jen 5,8 procent bylo očkováno), hlásí jako první indický stát nulovou nemocnost na Covid, čili stav Covid free.
  • p-c-roberts-indicky-uttarprades-je-diky-ivermectinu-bez-covidu

Indická vláda oznámila, že za tento úspěch vděčí Uttarpradéš i tomu, že zde byl Ivermectin používán i jako prostředek prevence.

https://indianexpress.com/article/cities/lucknow/uttar-pradesh-government-says-ivermectin-helped-to-keep-deaths-low-7311786/

Korupčnická americká média tuto informaci před svými občany samozřejmě zamlčela.

Překlad: Lubomír Man

----------------------------------------

33 okresů v Uttarpradéši je nyní bez Covidu:

  • Celkově má ​​stát celkem 199 aktivních případů, zatímco míra pozitivity klesla na méně než 0,01 procenta.

Od hindustantimes.com , Hindustan Times, Nové Dillí ZVEŘEJNĚNO 10. ZÁŘÍ 2021 

Ve 33 okresech Uttarpradéš nejsou aktivní případy koronavirové choroby (Covid-19), informovala v pátek místní vláda. Asi 67 okresů nenahlásilo za posledních 24 hodin ani jeden nový případ virové infekce, uvedla vláda s tím, že situace ve státě se neustále zlepšuje.

Mezi 33 okresů bez Covidu patří Aligarh, Amroha, Ayodhya, Baghpat, Ballia, Balrampur, Banda, Basti, Bahraich, Bijnor, Bhadohi, Chitrakoot, Chandauli, Etah, Deoria, Fatehpur, Ghazipur, Gonda, Hamirpur, Hapur, Hardoi, Hathras Kasganj, Lalitpur a Mahoba. Seznam obsahuje podle údajů státní správy také Moradabad, Muzaffarnagar, Pilibhit, Rampur, Saharanpur, Shamli, Siddharth Nagar a Sonbhadra.

Celkově má ​​stát celkem 199 aktivních případů, zatímco míra pozitivity klesla na méně než 0,01 procenta. Míra zotavení se mezitím zlepšila na 98,7 procenta. Podle státního zdravotního bulletinu hlásil Uttar Pradesh za posledních 24 hodin pouze 11 nových případů Covid-19 a nulová úmrtí. Nové případy pocházely z 2,26 vzorků, které byly testovány za posledních 24 hodin. Podle údajů zveřejněných zdravotním oddělením Uttarpradéš provedla státní vláda v pátek 7,42 milionů testů. 

V oblasti očkování dostalo první dávku vakcíny přibližně 7 milionů lidí ve státě. Očkování ve státě přesáhlo 8,47 milionů rupií, z čehož bylo za poslední 2 hodiny očkováno 12 lidí.

Mezitím se celkový celostátní součet vyšplhal na 33 174 954 po zaznamenání 34 973 případů za posledních 24 hodin. To bylo zhruba o 19% méně než ve čtvrtek, kdy země zaznamenala 43 263 čerstvých infekcí. Počet obětí je 442 009.

----------------------------------------------------------------------------

Vláda v Uttarpradéši říká, že užívání Ivermectinu pomohlo udržet nízkou pozitivitu a úmrtnost

Včasné zavedení Ivermectinu od první vlny pomohlo státu udržet relativně nízkou míru pozitivity i přes vysokou hustotu osídlení.

Rok poté , co byl v oblasti Agra hlášen první klastr Covid-19 v zemi s 5 případy, vláda Uttarpradéš tvrdila, že to byl první stát, který zavedl rozsáhlé „profylaktické a terapeutické“ použití Ivermectinu a přidal že tento lék by pomohl státu udržet nižší úmrtnost a míru pozitivity ve srovnání s jinými státy.

Státní ministerstvo zdravotnictví zavedlo Ivermectin jako profylaxi pro těsné kontakty pacientů s Covidem, zdravotnických pracovníků a také pro léčbu samotných pacientů prostřednictvím nařízení vlády 6. srpna 2020.

„Uttar Pradesh byl prvním státem v zemi, který zavedl profylaktické a terapeutické použití Ivermectinu ve velkém.“ V květnu až červnu 2020 tým v Agře pod vedením doktora Anshula Pareka experimentálně podával Ivermectin všem členům týmu RRT v okrese. Bylo pozorováno, že žádný z nich nevyvinul Covid-19, přestože byl v každodenním kontaktu s pacienty, kteří měli pozitivní test na virus, “uvedl státní dozorový úředník Uttar Pradesh Vikssendu Agrawal.Číst 

Dodal, že na základě zjištění z Agry státní vláda schválila používání Ivermectinu jako profylaktika pro všechny kontakty s pacienty s Covidem a později zrušila podávání terapeutických dávek pro léčbu takových pacientů.

O tvrzení, že včasné zavedení Ivermectinu od první vlny pomohlo státu udržet relativně nízkou míru pozitivity navzdory vysoké hustotě osídlení, řekl: „Přestože jsme státem s největší populační základnou a vysokou hustotou osídlení, udržovali jsme relativně nízkou míru pozitivity a případů na milion obyvatel “.

Řekl, že kromě agresivního sledování a sledování kontaktů lze nižší míru pozitivity a úmrtnosti přičíst rozsáhlému používání Ivermectinu ve státě, a dodal, že droga byla nedávno zavedena do Národního protokolu pro léčbu a management Covid . „Jakmile druhá vlna odezní, provedli bychom vlastní studii, protože se objevuje řada důkazů, které by podpořily naše včasné použití Ivermectinu z první vlny,“ řekl Vikasendu pro The Indian Express .

zdroj: https://www.pokec24.cz/nezarazene/p-c-roberts-indicky-uttarprades-je-diky-ivermectinu-bez-covidu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře