Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Zbídačená Amerika?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
  • usa_flag_1
1,5 milionu amerických dětí žije bez střechy nad hlavou. Téměř 50 milionů obyvatel žije pod oficiální hranicí chudoby. Necelých sedm milionů hladoví a 13 až 20 milionů je bez práce. Reportérka Hilary Andersson se vydává na cestu za hladovými dětmi v nejbohatší zemi světa. Od rodin, které žijí v odvodňovacích kanálech Las Vegas, až k lidem žijícím v stanových městečkách, které přibývají po celé Americe jako houby po dešti. Podívejme se, jak žijí, co říkají o příčinách úpadku a jaký mají názor na to, co dělá tzv.. "Vláda".

Jedná se o sociální "čistku" bez potřeby války, a bez umělého nasazení zákeřných chorob, organizovanou těmi, kteří ji naplánovali? Jde o novodobou, vynucenou formu vzdělávání dětí, kterým je poskytnuta pouze nejnutnější vědomost, absolutně nezbytná k jejich budoucímu poslání, kterým je stát se poslušnými policisty vládnoucími zbytku "lidské ZOO," obzvláště v přelidněných městech?

Robert Rector z Heritage Foundation, obhajuje postoj vlády tvrzením, že chudí lidé mají počítače a "big-screen" telky. To ale všichni známe. Splácíme nesplatitelné půjčky na televizory, kde splátka, kterou si můžeme dovolit, nezaplatí ani úroky a půjčka zůstává s námi po zbytek života. Stejný osud má půjčka na výkonnější počítač, jehož nástupnickou cenu splácíme tak, jako naši rodiče spláceli rodinný dům.

Místo toho, abychom se pokoušeli pomoci těm, kteří již stojí na dešti, stojíme v řadách na bez-vaječné těstoviny, přemýšlejíc, kdy budeme nuceni opustit naše domovy my, ostatní. Jakékoliv aktivity byly znemožněny díky vysokému cestovnímu, a nikdo nepřemýšlí o ničem, jen o přežití. Pokud žijeme ve společnosti, která nám znemožnila dělat cokoliv, tak vlastně pomalu umíráme. Jakých extrémů je schopen člověk, který pochopil, že nemá co ztratit, a co když se jich sejde celý dav?

Co už nikde neexistuje žádná práce? Ne, práce je dost. Pouze neakceptujeme filozofii jednoprocentních oportunistů, kteří vyžadují naši práci za dvacetinu ceny, a bouříme se proti groteskní myšlence republikánských prezidentských kandidátů, kteří navrhují, že by měli pracovat i nezletilé děti (samozřejmě opět za dvacetinu ceny).

Mohli by pracovat například jako sluhové pro bohatší děti.

Amerika chudobu nepřiznává, a co je smutnější, absolutně nic s ní nedělá.

Zdroje:

News Dawn

BBC

Převzato: http://www.voxvictims.com/2012/02/19/chudobna-amerika/

Facebook komentáře