Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zatýkání V USA

Karta se obrátila. Před koncem roku budou na této planetě masy „vyjevených“ lidí. Uklidněte je soucitem a bezpodmínečnou láskou. Kdysi jsme byli tam, kde jsou teď oni. Temný Deep state je nyní odhalována mnozí budou zcela zmatení. Jeho spolupracovníci a nohsledi panikaří čím dál tím více a tlačí na potvrzení kabinetu Bidena, ale už vědí, že to nedopadne dobře. Hluboký temný svět je odhalován, a jakmile se veřejnost doví pravdu, budou najednou odstraněny všechny jeho ochrany. Důkazy jsou nyní vynášeny na světlo a lidé si začínají uvědomovat, že s výsledky voleb opravdu nebylo něco v pořádku. Čas se naplnil.

  • zatykani-v-usa
 
Portál Breitbart uvedl, že stát Texas podal v pondělí, krátce před půlnocí, na Nejvyšší soud USA žalobu proti průběhu voleb v Georgii, Michigane, Pensylvánii a Wisconsine z důvodu, že porušily ústavu. Texas tvrdí, že tyto státy nedodržely volební klauzuli ústavy, protože vykonaly zásadní změny v pravidlech a postupech hlasovaní prostřednictvím výkonných opatření, ale ne prostřednictvím zákonodárných orgánů státu. Texas dále tvrdí, že v jednotlivých státech tak vznikly výrazné rozdíly v pravidlech, protokolu a postupech při hlasování, což porušilo ústavní doložku o stejné ochraně. Stát Texas tvrdí, že v těchto státech proto v důsledku výše uvedeného došlo k důležitým „nesrovnalostem při hlasování.“
 
Ve své žalobě poukazuje na to, že někteří představitelé v žalovaných státech použili pandémii jako odůvodnění toho, že ignorovali federální zákony týkající se hlasování poštou, v nepřítomnosti hlasujících. V důsledku toho žalované státy zaplavily své občany desítkami miliónů hlasovacích lístků, které se vymkly zákonným kontrolám - zákonnému přijímání, vyhodnocovaní a sčítání. Bez ohledu na to, jestli to byl záměr nebo ne, měl tento protiústavní akt stejný efekt – znevěrohodnil v těchto žalovaných státech bezpečnost a výsledek voleb v roku 2020. Tyto změny, které byly provedeny, nejsou v souladu s příslušnými státními zákony a byly vykonané nelegislativními subjekty a bez souhlasu státních zákonodárců.
 
Toto konání tak přímo porušilo ústavu. Těmito nezákonnými činy žalované státy nejenže narušily integritu hlasování svých vlastních občanů, ale svým počínáním snížily důležitost hlasů občanů ve státech žalobce i v dalších státech, které zůstaly věrní ústavě. Soudní dvůr by měl proto zablokovat certifikaci volitelů žalovaných států z důvodu neústavní prezidentské volby. K Texasu se nyní připojilo sedm dalších států a podaly žalobu k Nejvyššímu soudu proti těmto žalovaným čtyřem státům, které potvrdily volby. Jsou to: Louisiana, Arkansas, Alabama, Florida, Kentucky, Mississippi, Jižní Karolína.
 
Podle oznámení asistenta generálního prokurátora pro národní bezpečnost Johna C. Demerse byl koncem listopadu zatčen a obviněn ze špionáže Barak Obama na Havaji. Téhož dne Obamův bývalý viceprezident Joe Biden začal nosit ortézu, která by mohla skrýt sledovací náramek na kotníku. Zadržena byla také ředitelka CIA Gina Haspel na základě obvinění z volebního podvodu, Všichni tři jsou podezřelí z tajných dohod s cizími mocnostmi včetně Čínské komunistické strany a dále z podpory a využívání volebních podvodů s úmyslem dostat socialistického Bidena k moci a za nastolování Nového světového řádu. Notebook Bidenova syna Huntera údajně obsahoval důkazy o tom, že Biden byl přistižen při přijímání milionů dolarů z Číny, Ukrajiny a dalších zemí během let ve své veřejné funkci, včetně jeho osmi let ve funkci viceprezidenta USA. Dále zpráva z The Sun z 22. listopadu uvádí, že Joe Biden ukradl 140 milionů dolarů z americké státní pokladny a převedl je na svůj osobní účet na Kajmanských ostrovech:
 
Ještě před volbami vydala Ukrajina na Bidena za jeho jednání zatykač, ale tato zpráva, stejně jako všechno ostatní spojené s „demokratickou“ Cabalou se nikdy nedostala na titulky levicově orientovaných massmédií.
 
Ředitelka CIA Gina Haspel zajata a zadržena pro volební podvody. US force pro speciální operace zaútočily na CIA servery umístěné ve Frankfurtu nad Mohanem. Při přestřelce bylo bohužel zabito pět amerických vojáků a jeden ze žoldáků CIA. Haspel byla ve Frankfurtu zjevně proto, aby chránila data serveru, která by obvinila čelní představitelé Deep State, jako jsou Obama a Biden, ale za zmírnění vlastního trestu nyní spolupracuje a informace o rozsáhlém podvodu na voličích spáchaném demokraty ve volbách 2020 údajně odhalila. Důležitou osobou v celé akci je i George Soros, který byl vedoucím představenstva společnosti Dominion.
 
Od voleb 3. listopadu se našlo velké množství důkazů ohledně volebních strojů Dominion ve vlastnictví George Sorose, vyvinutých CIA, které sestavují tabulky výsledků voleb v USA. Tabelace byla provedena na snadno napadnutelných serverech připojených k internetu v Německu, Kanadě a Španělsku. Programy Dominion byly údajně navrženy tak, aby miliony Trumpových hlasů „spadly“ k Bidenovi. V sobotu 28. listopadu ráno byla žaloba na Obamu rozpečetěna státním zástupcem pro okres Havaj Kenji M. Priceem, zástupcem ředitele kontrašpionážní divize FBI Alanem E. Kohlerem Jr. a zvláštním agentem odpovědným za kancelář FBI v Honolulu Eli S. Miranda.
 
Soudce uložil tzv. „mediální výpadek“ zpráv o zatčení v USA, ale na kanadskou Conservative Beaver a několik španělsky mluvících novin se tato pravidla nevztahovala a o významném zatčení informovali. Pod vedením generála Michaela Flynna pokračovalo hromadné zatýkání u více než 209 000 zapečetěných žalob podaných u federálních soudů po celé zemi od doby, kdy se prezident Trump ujal úřadu.
 
Ve středu 25. listopadu Flynn začal také provádět zatčení „vysoce postavených“ i v zámoří a v současné době provádí zatýkání v Nizozemsku – v ústředí Nového světového řádu a Rady pro zahraniční vztahy. Vyloučeni byli důležité „figury“ jako Henry Kissinger a mnozí další z Rady pro zahraniční vztahy.
 
zdroj: FB Oty Veselého

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře