Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

VOLBY V USA - co čeká svět v příštích dnech?

Hodnocení uživatelů:  / 30
NejhoršíNejlepší 

Jaká je situace
1) bezprecedentní falšování voleb je přímým ohrožením dalšího setrvání některých států ve federaci
2) Texas byl samostatnou bohatou zemí a je schopen být zase samostatným. Dolar má proti vůli vlastenců na starosti hrstka britských oligarchů, Národní rezervní fond chce Trump znárodnit, aby měnu držel v ruce stát. Možná právě proto je dnes důležitý další bod třetí
3. k žalobě Texasu se přidali další generální prokurátoři a to Louisiany, Mississippi, Kentucky, Alabamy, Arkansasu, Jižní Dakoty, Severní Caroliny a Floridy, 9 zemí tak napadá země 4, a to Pensylvánii, Georgii, Michigan a Wisconsin

  • volby-v-usa-co-ceka-svet-v-pristich-dnech
>>> z obsahu žaloby je zřejmé, se už v žádném případě nepodaří globalistům pomocí zkorumpovaných médií dělat z Trumpa blázna, který žaluje a neumí se smířit s porážkou, politické špičky těchto zemí zajišťují, že zejména pomoci sociálních sítí už způsoby falšování voleb zná celý svět
 
>>> Pozice Trumpa :
Je velmi silný mocensky, protože 90 % armády za nim stojí plně, 5% je při Bidenovi a 5% je to jedno.
 
Pentagon odmítl spolupracovat s Bidenovým týmem a odmítá předávat tajné informace, stejnou pozici sdělil veřejně ředitel Národní bezpečnosti. 25 zákonodárců za republikány, co se přidali k Bidenovi jsou považování za zrádce, naprostá většina republikánů stojí za Trumpem, proto včera Inaugurační výbor Kongresu nepřijal rezoluci, že uznává Bidena jako prezidenta, jeho inaugurace se tedy nepřipravuje.
 
TRUMP řekl v pondělí, že nás čekají velké věci v příštích dnech. Co nás může čekat ? Zde po faktech už mohu jen dedukovat dohady z info posledních dnů:
Už je zveřejňováno, jakým způsobem se podařilo vojenské rozvědce obsadit hlavní centrálu CIA ve Franfurktu nad Mohanem. Pompeo jim měl zajistit možnost tam vlézt z míst Generálního konzulátu, odkud útok nečekali.
 
Počet zraněných a mrtvých se na obou stranách liší podle zdrojů. V každém případě ředitelka CIA G. Haspel od zásahu 10:11. nebyla viděna vůbec nikde, a to ani na konferencích tajných služeb, kde žádný ředitel nechybí ( v USA je jich 14 ).
 
Demokraté tvrdí, že není postřelena, je v pořádku a republikáni mlčí. Proslýchá se, že nejen ona je ochotna svědčit u Nejvyššího soudu pro snížení trestu za vlastizradu.
 
Boj proti globalistům a podpora Trumpa se vysvětluje i chování ruské armády, která nezvykle v posledních dnech krouží svými vojenskými loďmi okolo VB, má na lodích Iskandery, dokonce i ponorky pluly demonstrativně na hladině v mezinárodních vodách. Vysvětluje se to, že už okolo centra globalistů se stahují mračna. Občas mají vládci velmocí různé choutky a tak nejde vyloučit ani tento vtípek u Putina.
 
Je třeba zdůraznit, že kdyby šlo pouze o volby prezidenta, tak už v září 2020 udělal Trump patříčná rozhodnutí, která by falšování voleb znemožnily. Od srpna totiž věděl, že CIA zařídilo počítačovou síť na falšování voleb, její členové byli monitorováni. Je důvodné se domnívat, že se na tuto chvíli připravoval mnohem dříve, než v srpnu 2020, jinak by v září 2018 nedal příkaz zřídít lágr č. 8 na Guantanámu pro vlastizrádce nikoliv pro teroristy. Nyní tam létají ve větší míře vojenská letadla a oficiálně se k tomu nikdo nevyjadřuje.
 
>>> čeká tento svět mnoho překvapení a nezbývá,než si přát, aby Trump jako patriot zvítězil nad globalisty, kteří uznávají jen sebe za elitu, a jejich služebníci se cítí být elitou v zemích, kde globalistům slouží na úkor vlastních národů. Nakonec vidíme to u nás každý den.
 
zdroj: FB Miroslavy Hustákové

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře