Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Volby v USA 15.12. – Stalo se toho hodně, tak to bude trošku delší

Hodnocení uživatelů:  / 29
NejhoršíNejlepší 

1) Od rána mne bombardujete zprávami, že je konec, protože Putin pozdravil Bidena s volbou prezidenta. --- V tom se naskýtá otázka co to mění na věci ? Putin ignorací prvního kola voleb odmítl pozdravovat prezidenta kterého vybralo CNN a ostatní média globalistů. Ukázalo se tím, kdo je řízená loutka a kdo hráč na nejvyšší šachovnici. Bylo by zásahem do vnitřních záležitostí, kdyby Putin prohlásil, že ignoruje druhé kolo voleb a že podle něho jsou zfalšované. To není jeho věc. Stejně by se musel zachovat Trump, kdyby ukradli volby Putinovi.

  • volby-v-usa-15-12-stalo-se-toho-hodne-tak-to-bude-trosku-delsi
Vnitrostátní trestné činy – volební podvody jsou věcí státních orgánů daného státu a celkem si pamatujeme, jak se kritizovaly oranžové revoluce, kterými se jiné státy vměšovaly do záležitostí jiných států. Navíc za 4 roky přes opětovné žádosti se Trump s Putinem samostatně nesetkal na delší dobu, jednali téměř vždycky za pochodu a služky globalistů na obou ministerstvech zahraničních věcí dělali všechno proto, aby se nenašel čas k jednání. V Rusku má Putin dost vlastních problémů, korupce kvete v guberniích a o Moskvě ani nemluvě. Tedy mohl by říct to co řekli sovětští soudruzi našim soudruhům po Sametové „ Eto vše dělo „. …
 
1) Naprosto důležité je, jaký postoj bude mít v dalších týdnech Trump, a ten je zatím jednoznačný. Volby jako zfalšované neuznal a v tomto je na lepší pozici, než byl. Včera už zde kolovalo, že soudce v Michiganu dovolil zveřejnit forenzní audit na hlasovací boxy a zjistilo se, že místo 0,008 % dovolené chybovosti mají chybovost 68%. Soudní žaloby tedy dále probíhají. Vzpomeňme si, že při posledních volbách do PSP Petr Bendl už dostal průkazku poslance a následně po soudních rozhodnutích nastoupil místo něho poslanec Kupka.
 
2) Včera jsem dávala na zeď, že republikáni v kolébajících státech dávali certifikaci svým volitelům, aby volili Trumpa. Dnes to právně zdůvodnili zástupci Arizony, že nechtěli, aby bylo zneužito právní kličky, že včas nepověřili volitele, aby zvolili Trumpa. Po případném zneplatnění voleb by tak bylo znemožněno, aby do 6.1. řádně a včas jmenovaní volitelé ještě své obálky do \Kongresu zaslali.
 
3) Včera poděkoval Trump generálnímu prokurátorovi USA Barrovi za práci s tím, že končí. Už několik týdnů bylo silně kritizováno FBI, že záměrně podvody ve volbách neprošetřuje a následky na sebe nedaly dlouho čekat.
 
4) Je třeba zdůraznit, že volby v USA – jejich konečný výsledek bude mít sice vliv na celý svět, ale pořád je to vnitrostátní záležitost USA a je dobře, že jiné státy do toho veřejně neingerují.
 
5) Nikdy se v historii USA nestalo, aby prezident ani po 14.12. volebního roku výsledky voleb neuznal a dále trval na tom, že mu byly ukradeny. Ústava nepočítá s takovou variantou a pokud Pentagon odmítá s Bidenovým týmem jednat, nic jim nepředává, tak důvodně se zaštiťují Trumpem a jeho rozhodnutím jako vrchním velitelem ozbrojených sil. Jedině při alternativě, že by si všechno Trump rozmyslel, byly by tyto Vánoce v USA jasnější, nikoliv však klidnější. Republikáni za Trumpem stojí a rozhodně např, Texas by jeho rezignování na další boj vzal jako zradu.
 
6) Trump se ale k rezignaci nechystá a už vůbec ne Pentagon. Pokud jste viděli na mé zdi sobotní utkání ve West Pointu, tak tam nejen zpívali hymnu, ale modlili se modlitbu, která se používá před bitvou. Jak řekl generál Flynn, v USA budou Vánoce dříve. Z takových slov svědčí, že přední velitelé USA se na odpočinek nechystají a nyní je klid před bouří.
 
FB Miroslavy Hustákové

Facebook komentáře