Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Váleční veteráni USA proti zločinným válkám, které v rámci NATO napáchájí

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

 

USA | Přinášíme Vám sice dva roky staré video, ovšem toto dokumentuje, jaký mají vztah američtí váleční veteráni vůči nesmyslným válkám, které USA páchají po celé planetě. Jsou to lidé, kteří viděli vše na vlastní oči a proto mají velmi velké morální právo nahlas vyjádřit svou nespokojenost s agresivní vojenskou politikou USA, kterou v rámci NATO globálně a bez podpory OSN páchá.

  • valecni-veterani-usa-proti-zlocinnym-valkam-ktere-v-ramci-nato-napachaji

Jedná se vlastně o novodobé kolonizační války, kdy se kterýkoliv režim nazve zločinným a v rámci „lidských práv“ se nadá zem vojensky napadne a je USA z otročena. Nejde o lidská práva, ta dnes nemají ani občané USA, jsou jen otroky NWO. V těchto válkách jde o novodobou kolonizaci planety v rámci NWO.

Vojenští veteráni z Iráku proti válce uspořádali obřad, kde téměř 50 veteránů zlikvidovat své válečné medaile nebo je házelo na ulici směrem k místu, kde se v květnu 2012 konal summit NATO, kde se plánovaly další kolonizační a krvavé války. V reportáži uvidíte vojáky, jak jeden po jednom zahazují medaile z podia. „Dávám zpět svou medaili v solidaritě s lidmi v Iráku a v Afghánistánu,“ řekl Jason Heard, bývalý armádní medik, který strávil v americké armádě deset let. „Hluboce se omlouvám za zničení těch zemí, které jsme způsobili po celém světě,“ dodal Heard.
 
 
 

Facebook komentáře