Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Trump nadále bojuje proti NWO, zmocnil se Centrální banky od Rothshildů, existuje naděje na záchranu světa!

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Trump se zmocnil Centrální banky od Rothshildů.
Stalo se to v tichosti … bez jakéhokoli mediálního pokrytí
Pro mé přátele v USA:
Když jako nezávislý pozorovatel sleduji Ameriku, v níž násilné hordy volně pobíhají a ničí veškerý majetek a obviňují ty, kteří chtějí udržet mír a harmonii a prostě žít pohodový život, je mi do pláče.

  • trump-nadale-bojuje-proti-nwo-zmocnil-se-centralni-banky-od-rothshildu-existuje-nadeje-na-zachranu-sveta

Mějte na paměti, že v USA dochází k totálnímu útoku ze strany stejných bolševických povstaleckých agentů financovaných Rothschildy, kteří za posledních 250 let způsobili převážnou většinu destrukce a chaosu po celém světě.
 
Toto je nejnebezpečnější syndikát organizovaného zločinu na Zemi. Zabili prezidenty, zahájili války, svrhli vlády, unášeli, mučili, vydírali, podpláceli a vraždili miliony lidí, aby si udrželi kontrolu nad většinou světových vlád až k dnešnímu dni.

Mezi jejich slavnější oběti patří: Andrew Jackson, Abraham Lincoln, arcivévoda Franz Ferdinand 1914; car Nikolai Romanov 1918, JFK v roce 1963, jihoafrický premiér Hendrik Verwoerd v roce 1966 a mnoho světových vůdců, kteří se vzpírali jejich bankovnímu systému – včetně Muammara Kaddáfího z Libye.

Donald Trump je první světový vůdce, který rozbil tuto kontrolu a odstranil je od moci v USA převzetím kontroly nad FEDem.

Proto jsou útoky proti němu tak brutální a vytrvalé a přicházejí ze všech stran. Vzhledem k tomu, že USA byly vždy nejsilnějším územím Rothschildů – aby ovládli zbytek světa, se svou silnou armádou, tito globalističtí zločinci vytáhli všechny své triumfy, aby se zbavili tohoto řádně zvoleného prezidenta. Aktivovali a uvolnili veškerá svá aktiva, aby toho dosáhli.

A jelikož Trump zatím nadále ovládá armádu a FED, jejich hlavním nástrojem jsou mainstreamová média, opakující se lži a neustálá propaganda vysílána 24 hodin denně sedm dní v týdnu, která tráví mysl lidí. Oni prostě bojují o přežití.

Budou vám lhát do očí, využívat lidskou tragédii a emoce ve svůj vlastní prospěch proti vám, ničit hospodářství, ničit města a památky, svrhnou celou zemi, zabijí a podvedou každého – jen aby dosáhli vítězství. Prosím, uvědomte si to. Pokud se jim nepodaří Trumpa zničit – budou konečně zničeni po 250 letech globální kontroly.
 
Pokud žijete v USA, je velmi obtížné získat jasnou představu o této situaci, protože většina amerických médií je součástí propagace kabaly a toxické proti-Trumpovské propagandy. Trumpovo vítězství osvobodí všechny ostatní země od Rothschildovy kontroly nad všemi centrálními bankami a přinese lidem svobodu všude na světě.

Ať už se vám Trump líbí nebo ne, nehraje to roli – je to jediný světový vůdce, který porazil Rothshildy tím, že se zmocnil jejich Centrální banky v USA.
To se stalo v březnu 2020 v tichosti bez jakéhokoli povšimnutí mainstreamových médií, protože tato média patří do stejné bankovní Rothschildovské říše.

Úžasný úspěch Trumpa proti „Deep state“ a jeho komunistům, bolševickým agentům, není jen o přežití USA – jde o osvobození CELÉHO SVĚTA a získání jejich krvelačné kontroly.

Přátelé v USA, informujte se, buďte prozíraví, buďte ostražití. Svoboda světa závisí na vašem dalším kroku a na tom, co se stane v USA v listopadu 2020.
 
Převzato od: svobodnenoviny.eu
 

Facebook komentáře