Bývalý poradce pro národní bezpečnost a horlivý stoupenec Trumpa Michael Flynn uvedl, že stále s naprostou jistotou věří, že republikán zůstane v Bílém domě 20. ledna. 

V rozhovoru pro Fox News v neděli pan Flynn uvedl, že Donald Trump má stále několik cest do druhého funkčního období, s odvoláním na různé nevyřešené soudní spory týmu. Právní snahy Trumpovy kampaně zvrátit volby, které demokrat Joe Biden vyhrál výsledkem 306 ke 232 hlasů na volební škole, se zatím nesetkaly s úspěchem.

“Především existuje celá řada cest, které má prezident, a jak říkám, na stupnici od jednoho do deseti, kdo bude příštím prezidentem, řeknu 10, Donald Trump!” Řekl Flynn.

Zdroj: https://ceskoaktualne.cz/2020/12/zpravy-k-zamysleni/trump-bude-100-pristim-prezidentem-rika-michael-flynn/

----------------------------------------

Samostatný příspěvek si zaslouží generál Michael Flynn.
 
Jsem svým přesvědčením pacifista, a tak každý voják, který nechce zbytečnou válku, mi je sympatický. Je původně vojenský rozvědčík, účastnil se už akce v Grenadě v 80.létech, potom velel v Afganistánu i v Iráku.
 
Je uznáván jako vojenský expert, který se vážně rozešel s Obamou, protože byl proti působení Američanů v Libyi ( zavraždění Kaddafiho ), podpoře Islámského státu, v Sýrii se postavil na stranu Asada. Z tohoto důvodu byl postaven mimo službu a poté šel do týmu Trumpa, odkud jej justice v rukou demokratů trápila 3 roky, dehonestovala za údajnou spolupráci s Rusy.
 
Nakonec byl zcela osvobozen. Je z 8 dětí, jeho bratr Charles zastává funkci, která by na naše poměry byla zástupce náčelníka Generálního štábu. Všichni současní hlavní velitelé v Pentagonu pochází z 83 divize speciálních jednotek. Tito vojáci by měli ochránit svět od 3. světové války, kterou nám slíbil Kissinger.
 
Zdroj: FB Miroslavy Hustákové