Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Spygate: Agenti FBI budou vypovídat, Halper si údajně přišel na milion dolarů

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Špionážní kauza FBI v Trumpově kampani nabírá na obrátkách. Agenti FBI budou svědčit proti bývalému šéfovi Comeymu. Na povrch vyplavala také informace, že agent Halper obdržel od amerického ministerstva obrany přes milion dolarů.

  • spygate-agenti-fbi-budou-vypovidat-halper-si-udajne-prisel-na-milion-dolaru
 

Agenti budou vypovídat

Donald Trump ve čtvrtek oznámil na svém Twitteru, že několik agentů FBI nabídlo svou výpověď proti bývalému šéfovi FBI Jamesu Comeymu a jeho zástupci Andrew McCabeovi. Jeho sdělení bylo reakcí na článek z The Daily Caller, který oznamoval záměr agentů, kteří chtěli, aby je Kongres předvolal.

Bývalý federální žalobce Joe DiGenova pro Daily Caller řekl: „Po celé zemi jsou agenti, kteří mají úřad rádi a jsou znechuceni chováním Comeyho, McCabea, Holdera, Lynchové a toho gaunera Brennana, kterým bylo jedno, že úřad byl nástrojem politického zpravodajství Obamovy administrativy.“

Jedenáct členů Sněmovny reprezentantů požádalo o kriminální vyšetřování Comeyho a McCabea za jejich roli v povolení odposlouchávání Cartera Page, asistenta Trumpovy prezidentské kampaně. Povolení bylo postaveno na neověřených spisech namířeným proti Trumpovi, které byly financované Clintonovou a Národním demokratickým výborem.

Halper si přišel na více než milion dolarů

Informátor FBI, Stefan Halper, který sehrál špionážní roli v prezidentské kampani, získal od expertní skupiny ministerstva obrany více než milion dolarů během pěti let (2012–2017). Šlo o pět plateb za různé „speciální“ studie.

Dle uniklých informací používala FBI Halpera ve svém vyšetřování možného spojení mezi Trumpem a Ruskem, aby prezidentského kandidáta zdiskreditovala. Halper se setkal s lidmi angažovanými v Trumpově předvolební kampani s úmyslem získat od nich případné kompromitující informace.                          
 
zdroj: http://www.epochtimes.cz/2018052424192/Spygate-Agenti-FBI-budou-vypovidat-Halper-si-prisel-na-milion-dolaru.html

Facebook komentáře