Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Šokující nové video ukazuje, jak americká policie zavraždí neozbrojeného občana státu Utah

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Šokující nové video ukazuje, jak americká policie zavraždí neozbrojeného občana státu Utah, když poslouchal hudbu přes sluchátka.

Článek původně objevila na The Daily Kos Shaun králem Bylo 11. srpna 2014, když Dillon Taylor vyšel z místní samoobsluhy v Salt Lake City, Utah, kde měl vlastní prodejnu. Nebyl ozbrojen. Nebyl podezřelý ze spáchání trestného činu. Pouze poslouchal hudby na jeho sluchátkách, a tak byl pravděpodobně ve svém vlastním světě.

 

 

Jen dva dny poté, co důstojník Darren Wilson zastřelil neozbrojeného Mike Browna ve Fergusonu, Taylor brzy čelil podobnému osudu z rukou místního důstojníka. A 1. října 2014 okresní prokurátor v Salt Lake City, Sim Gill rozhodl, že zabití 20-letého Taylora bylo oprávněné.

  • sokujici-nove-video-ukazuje-jak-americka-policie-zavrazdi-neozbrojeneho-obcana-statu-utah
Dokonce i ve svém zdůvodnění rozsudku uvedl, že "střelba na Taylora byla oprávněná ne proto, že představoval aktuální hrozbu, ale proto, že (důstojník) Cruz rozumně vnímal hrozbu."

Nyní, když bylo video v plné délce zveřejněno, je znepokojivě jasné, že nic v této policejní střelbě bylo odůvodněné. Vůbec nic.

V 00:17, důstojník Bron Cruz vystupuje ze svého služebního vozidla. Můžete si všimnout, že lidé jsou zmateni jeho přítomností.

V 00:22, důstojník Cruz projde kolem dvou mužů, ve kterých byli přátelé Dillona Taylora.

V 00:24, důstojník Cruz přichází za Taylora, který je v bílém tričku a poslouchá hudbu.

V 00:33, vidíme důstojníka a jeho zbraň namířenou a křičí na Taylora, který si drží své pokleslé kalhoty a nezdá se, že by slyšel důstojníka Cruze.

V 00:36, důstojník střílí Taylora. To bylo fatální.

V 00:41, všimnete si kabel sluchátek vycházející z Taylorovy kapsy.

V 00:48, vidíte, že sluchátka jasně jdou až do Taylorových uších.

V 00:52, důstojník přikazuje p. Taylorovi, aby "dál ruce za záda," ale Taylor je už blízko smrti. Jeho přátelé začnou křičet a plakat v pozadí.

V 01:03, důstojník nasadí pouta Taylorovi.

V 01:48, důstojník se otočí na Taylora, sluchátka jsou viditelná a důstojník uvádí, "že je to jasné," -myšleno, že Taylor byl vlastně neozbrojený.

V 02:54, důstojník otočí Taylora úplně na záda, drží ho v poutech a začne s ním mluvit. Snaží se ho udržet při smyslech. Taylor se jeví téměř mrtvý a jeho obličej je kompletně pokrytý krví.

V 04:56, důstojník se prohrabává Taylorových kapsách místo poskytnutí jakékoliv první pomoci. Prohlédněte si video níže.

 

zdroj:http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/2493-sokujici-nove-video-ukazuje-jak-americka-policie-zavrazdi-neozbrojeneho-obcana-statu-utah

Facebook komentáře