Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Senátorka slovo dodržela: Obžaloba Bidena za do očí bijící protekci...

Hodnocení uživatelů:  / 27
NejhoršíNejlepší 

Kongresmanka Marjorie Taylor Greene zastupuje slavný stát Georgia a poprvé vstoupila do Sněmovny reprezentantů USA v listopadových volbách. Vyhrála volby pod heslem „Zachraňte Ameriku - zastavte socialismus!“, s přímou výhrůžkou ozbrojeného odporu jednotkám Antify, které by se odvážily v Georgii zaútočit.

  • senatorka-slovo-dodrzela-obzaloba-bidena-za-do-oci-bijici-protekci
 
Po prezidentských volbách pravidelně veřejně popírala Bidenovo vítězství a uvedla, že volby byly ukradeny, za což byla cenzurována na sociálních sítích. Byla také obviněna ze šíření memů, které údajně obsahovaly skryté hrozby zabitím kongresmanky muslimského původu z Demokratické strany.
 
Kongresmanka Greenová předložila seznam obvinění proti Bidenovi, která by mohla vést k jeho obžalobě. Obvinění se v zásadě zakládají na případu Burisma, korupci, protekci a na přijímání peněz Bidenovým synem od Čínské komunistické strany a manželky bývalého moskevského starosty Lužkova.
 
Vzhledem k současnému rozložení hlasů ve Sněmovně reprezentantů i Senátu prakticky neexistuje žádná šance, že bude Biden obžalován, ale Greenová má v úmyslu usilovat o zvážení těchto obvinění v rámci zavedených postupů.
 
Impeachment Bidena.
 
Kongresmanka Marjorie Taylor Greenová dnes zaslala prezidentovi Joeovi Bidenu články o obžalobě za „korupční jednání související s jeho quid pro quo na Ukrajině a zneužití moci tím, že umožnil jeho synovi Hunterovi Bidenovi přijímat peníze od největších amerických nepřátel - Ruska a Číny“.
 
Kongresmanka Greenová učinil následující prohlášení:
 
"Prezident Joe Biden není pro úřad prezidenta vhodný. Jeho zneužívání pravomoci jako viceprezidenta Obamy je dlouhodobé a znepokojivé. Prezident Biden prokázal, že udělá vše, co je v jeho silách, aby zachránil svého syna Huntera a naplnil kapsy své rodiny penězi od zkorumpovaných zahraničních energetických společností.
 
Prezident Biden dokonce nahrává přiznání za laskavost s ukrajinskou vládou, které hrozí zadržením zahraniční pomoci ve výši 1 000 000 000 $, pokud neuposlechne jeho výzvu. Prezident Biden, který žije v Bílém domě, představuje hrozbu pro národní bezpečnost a musí být okamžitě obviněn.“
 
Případ proti prezidentu Joe Bidenovi je rozsáhlý a podrobný:
 
„Joe Biden zneužil moc kanceláře viceprezidenta tím, že umožnil úplatky a jiné závažné trestné činy a pochybení, umožnil synovi ovlivňovat domácí politiku cizí země a přijímat různé výhody, včetně finanční kompenzace, od cizích občanů výměnou za určité služby.
 
Důkazy o rozšířených znalostech, korupci a tajných dohodách jménem rodiny Biden s cizími státními příslušníky jsou jasné a přesvědčivé.
 
Jako viceprezident byl Joe Biden vyšším úředníkem Obamovy administrativy, který dohlížel na protikorupční úsilí na Ukrajině. Následkem toho by jakákoli nezákonná činnost související s korupcí, prováděná Hunterem Bidenem na Ukrajině nebo proti ní, spadala do působnosti kanceláře viceprezidenta Bidena a protikorupčního úsilí Obamova ministerstva zahraničí. Ve skutečnosti mnozí úředníci ministerstva zahraničí v Obamově administrativě opakovaně vyjádřili pochybnosti o roli Huntera Bidena v představenstvu zkorumpované společnosti.
 
Případy korupce jménem Huntera Bidena v důsledku jeho role člena představenstva ukrajinské energetické společnosti Burisma tedy nebyly záměrně vyšetřovány ani utajovány.
 
V roce 2016 provedl ukrajinský hlavní protikorupční prokurátor Viktor Šokin aktivní a pokračující vyšetřování Burismy a jejího majitele Nikolaje Zlochevského. V té době pokračoval Hunter Biden ve správní radě Burisma. Podle zpráv z médií tehdejší viceprezident Biden „hrozil zadržením záruk za půjčky USA ve výši 1 miliardy USD, pokud ukrajinské vedení neodstraní [Šokina]. Poté Nejvyšší rada Šokina vyloučila.
 
Během viceprezidentování svého otce Hunter Biden navázal mnoho obchodních vztahů s cizími státními příslušníky a získal miliony dolarů ze zahraničních zdrojů, zjevně výměnou za přístup ke svému otci. Finanční transakce, kterých se Hunter účastnil, ukazují vážné obavy z kontrarozvědky a vydírání proti Hunterovi Bidenovi a jeho rodině.
 
Prezident Biden vážně ohrozil bezpečnost Spojených států a jejich vládních institucí. Prostřednictvím do očí bijící protekce umožnil svému synovi ovlivňovat zahraniční politiku a finančně těžit z jeho role viceprezidenta. Podporoval svého syna, který se domluvil s úředníky spojenými s čínskou komunistickou stranou. Dovolil svému synovi sjednávat schůzky se svým otcem a dalšími vysoce postavenými úředníky státní správy výměnou za finanční náhradu. Dovolil svému synovi půjčit si peníze od ruských oligarchů, včetně Eleny Baturiny, manželky bývalého moskevského starosty.
 
 
 

Facebook komentáře