Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Rozdrtí společnost Dominion Voting Systems u soudu veškerá podezření na volební podvody v USA?

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

MUDr. Ivan David
·  
Společnost Dominion Voting Systems v pondělí podala žalobu na zakladatele firmy MyPillow Mikea Lindella po jeho prohlášeních o volbách 3. listopadu 2020. Žaloba podaná ve Washingtonu D.C. tvrdí, že Lindell poškodil značku firmy kladením otázek a pochybnostmi o volebních strojích společnosti. Ta požaduje náhradu škody přesahující 1,3 miliardy USD. Dominion ve své žalobě mimo jiné také tvrdí, že Lindell díky svým tvrzením a reklamě z nich plynoucí prodal více polštářů MyPillow.

  • rozdrti-spolecnost-dominion-voting-systems-u-soudu-veskera-podezreni-na-volebni-podvody-v-usa
 
V pondělním rozhovoru pro Wall Street Journal Lindell uvedl, že je „velmi, velmi šťastný“, že společnost podala žalobu. "Mám na všechno důkazy," řekl novinám.
 
"Nyní to všechno bude odhaleno rychleji, všechny podvody a útok na naši zemi."
Minulý týden Lindell řekl pro Daily Beast, že chce, aby proti němu Dominion podal žalobu, protože by mohl získat důkazy prostřednictvím provádění před soudem. "To by mi tak usnadnilo práci, protože pak by museli sami jít do dokazování, řekl také.
 
Video, které Lindell o volebních podvodech umožněných softwarem firmy Dominion natočil a kde nechal mluvit experty, kteří předtím svědčili u senátních slyšení, okamžitě zmizelo z velkých platforem jako je youtube nebo vimeo, a je k dispozici jen na platformě Rumble či na webové stránce MyPillow.
 
Jeho účet na Twitteru byl vymazán.
 
zdroj: FB Ivana Davida

Facebook komentáře