Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Právník L. Lin Wood o amerických volbách

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Lin Wood o volbách v interview publikovaném 22. ledna 2021 (volný překlad): „Trump vyhrál na celé čáře, byla to historicky vysoká výhra. Ví to, a proto nikdy formálně nepřipustil volební prohru. Nyní se některým zdá, že máme Bidena a že se Trump vzdal.

  • pravnik-l-lin-wood-o-americkych-volbach

Věřím, že máme nyní nelegitimní vládu. Myslím, že si musíme připustit, že komunismus v naší zemi vyhrál bez jediného výstřelu. Nainstalovali údajnou vládní administraci, která je víceméně kontrolovaná komunistickou Čínou a to penězi, vydíráním a jinými mechanismy, které jsou ovládány komunisty. Myslel jsem si, že to bude vyřešeno dřív, mnoho zákonů bylo porušeno. Bude to nakonec vyřešeno, ale podle Božího kalendáře.”

Známý právník L. Lin Wood často úspěšně brání americké patrioty proti ultralevicovým médiím a soudcům v USA a byl i aktivně zapojen v obraně Trumpa po volbách 3. listopadu. Psali jsme o něm a jeho pravdivých předpovědích dříve.

Protože Facebook cenzuruje, začali jsme dávat tyto články také na GAB: https://gab.com/groups/23383 a také na MeWe: https://mewe.com/group/600a63b20c62224ce96e5a9a .

Podle necenzurovaných amerických zdrojů zpracoval Vladimir Sliva

Facebook komentáře