Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Potkali jsme říši zla a to jsme my

Gordon Duff ... New Eastern Outlook, Moscow

Když jsem řekl svému otci ještě v roce 1968, že jsem se připojil k námořní pěchotě Spojených států, odpověděl: „Doufám, že nebudete tvrdit, že to děláte na obranu naší země. Nikdo nás nenapadl, podívejte se kolem sebe, není zde žádný Viet Cong, je to válka Wall Streetu jako ta poslední a ta před ní a ta před tím.“

Všechno, co můj otec předpověděl se stalo. Amerika jako deindustrializovaný policejní stát s klaunem v Bílém domě, nic nového. Kdokoliv bez znalosti situace nebo skutečnost, že Eisenhower byl zbytečná loutka jako byl Ford a Reagan a Bush 43 a zrůdnost máme teď, si zaslouží Ameriku, kterou jsme získali. Jeho generace těch, kteří vyrostli před první světovou válkou, ti, kteří zažili velkou depresi s otevřenýma očima, oni věděli, že to přijde.

  • potkali-jsme-risi-zla-a-to-jsme-my

Život v Americe byl čistá nespravedlnost, bič a železná bota, a to navzdory verzi dějin, kterou jsme dostali od Fordovy a Rockefellerovy nadace, kteří „přebudovali“ Ameriku a její historii prostřednictvím kontroly veřejného vzdělávání v pozdních čtyřicátých letech. Vidíte, multi-generační neznalost, kterou jsme si užívali dnes není neplánovaná. Hrozba reprezentovaná pokroky v komunikaci a jiné technologie byla uznána a vypořádána zcela zanikla při narození.

Doporučuji jen se podívat na samotnou ústavu. Proč je „volební akademie?“ Jen málo Američanů ví, že Senát byl vybrán, nebyl zvolen, až do 20. století. Proč dva senátoři pro státy bez lidí? Proč Nejvyšší soud? Ti, kteří nevědí, že tyto jedinečné aspekty vládní organizace Ameriky je třeba číst Charles Bearda Ekonomický výklad ústavy (Columbia University Press, 1935).

O Americe a její vládě neexistuje nic „demokratického“, celá věc je podvod. Volby po volbách, pokaždé si Američané myslí, že hlasují o „vysušení bažiny“, kterou představuje Washington, jen se v ní ocitnou hlouběji. To bylo plánováno od začátku také, ale dostáváme se trochu před sebe.

Gordon má kořeny v mnohém. Byl v první řadě tam, co bylo ve skutečnosti falešná válka a nikdy na to nezapomněl.

Dnes Američané „brání demokracii“ v 6 tuctech zemí a jak bylo předpovězeno, vždy straní tyranům, tlačí koloniální agendu jako tyrany a kriminálníky v uniformě a přitom se skrývají za vlajku a „ctěné mrtvé .“ Vím to dobře, protože jsem byl toho součástí.

Když jsem sloužil ve Vietnamu, nebylo tam předstírání, že jsme bránili cokoliv. Dokonce v elitní bojové jednotce jsem byl, válka sama byla obecně protichůdná jako komická a absurdní. To nebylo možné přehlédnout. Saigonská vláda byla podivná, zlá a zkažená, jejich vojska k ničemu, balíček lůzy v porovnání s „nepřítelem“, Viet Congem a NVA (Armáda Severního Vietnamu) vytrvalým a vysoce motivovaným.

Byli jsme čistí bojující lidé, kteří bránili svou zemi od cizích útočníků, proti skutečnému nepříteli, „námi.“ Země po celém světě nyní dělají to samé a pod Trumpem, zdánlivě každý den.

Titulní výrok je pozměněný citát z kresleného seriálu Walta Kellyho, nazvaný Pogo (1960). Byl to slavný seriál, používaný neustále v té či oné podobě. Nicméně když Američan ztratil svůj smysl pro humor a začal to brát vážně, s největší pravděpodobností někdy v roce 1980, celá historie, všechnu bilanci, a jistě byl všechen reálný humor zapomenut. Jedná se o hrubé místo. Nech mě to vysvětlit.

Pro ty z nás, kteří se narodili během „poválečného baby-boomu,“ absurdita vlastenecké rétoriky v reakci na „rudou hrozbu“ otrávila naše životy, znečistila naši vzdělávací zkušenost, znechutila naše duše.

Dokonce i tehdy, když byla realita vlády řízená Wall Streetem vidět. Vysokoškolské vzdělání bylo nedostupné pro všechny, ale jen málo, města byla hromada hnoje a špíny a trestné činnosti a Jižní Amerika byla země hladu a chudoby. Téměř polovina všech Američanů žila v chudobě, zatímco průmysloví dělníci na severu pracovali za podmínek, které vytvářely přežití do důchodu iluzí.

Každý den se můj otec vrací z továrny Ford, popisující teploty 120 ° C a vzduch ponořený do karcinogenních rozpouštědel. Jeho přátelé a spolupracovníci zemřeli v jejich 50 letech. Ve věku 55 let utrpěl půl tuctu infarktů a byl na invaliditě ve výši 60 $ za měsíc, aby podporoval čtyřčlennou rodinu. Jedná se o společný příběh, není výjimkou, je to, jak moje generace vyrostla, sekání trávníků, odklízení sněhu za peníze na boty, pracují na podpoře rodiny již v 10 letech. To je americká generace, která šla do Vietnamu a byla to generace, která učila Pentagon, že jejich hry nebudou pokračovat bez odporu.

Dnes je to jiné . Veřejnost se neptá, ti v armádě nekladou otázky žádné. Když má Amerika invazní armády v Iráku a Afghánistánu, za Bushe nikdy nenalezené ZHN nebo masivní podzemní teroristické pevnosti o kterých hovořil ministr obrany Rumsfeld, jaký byl z toho negativní aspekt? Tisíce vojáků bylo zabito nejen pro nic za nic, ale s drtivým lhaním.

Když byly odcizeny miliardy v hotovosti v Iráku a Afghánistánu, když 250,000 samopalů AK 47 koupených americkou vládou pro iráckou armádu prostě zmizelo, nikdo to neviděl. Když Haliburton Corporation poskytl americké armádě pitnou vodu odebranou nefiltrovanou z řeky Eufrat, jednoho z nejvíce znečištěných vodních útvarů na zemi, stovky infikovaných virem hepatitidy a dalších nemocí, nic nebylo řečeno, určitě žádné kongresové vyšetřování, a Pentagon mlčel také. Tiší byli i vojáci v poli, tiší a stále mlčí.

To je obrovská změna od Vietnamu, když ti, kteří se vrátili domů řekli vše.

Na druhou stranu v roce 1969 jsem byl mariňák, ne „válečník“ nebo „bojovník“. Vydělával jsem $ 100 za měsíc, ne $ 8000, jedl jsem 400 kalorií denně, ne 7000, neměl jsem PlayStation, žádný boty za $ 400 a nekoupil svou bojovou výbavu z online konfekce. Střední délka života v jednotce byla 3 měsíce a nikdo nebyl každý rok v četě jako součást „profesionální armády.“

Víš, s tím vším drahým zařízením a všechna ta válečná bojová rétorika, jsme stále biti stejně snadno chudými lidi s rozbitými zbraněmi, chudí lidé bránící se proti cizím vetřelcům.

Tato část se nezměnila, ale již v roce 1969 jsme věděli, že jsme si to zasloužili. Stále jsme bojovali o přežití, ale nikdy jsme boj nevyhráli. Vyhrát co? Nikdo se na to už neptá. Nikdo se nikdy neptá "proč?"

Gordon Duff je veterán námořní pěchoty z války ve Vietnamu, který pracoval desetiletí pro veterány a otázky válečných zajatců a konzultoval s vládami zpochybňující bezpečnostní otázky. Je vedoucí redaktor časopisu a předseda představenstva Veterans Today, zejména pro on-line časopis „New Eastern Outlook.“ http://journal-neo.org/2017/06/07/we-have-met-the-evil-empire-and-it-is-us/

Pozn.

Od roku 2010, zpráva Congressional Budget Office odhaduje, že průměrný aktivní voják obdrží v průměru $ 99.000 ročně jako kompenzaci, která zahrnuje plat a výhody, přičemž 60 procent z toho představuje bezhotovostní náhradu.

Jako příklad lze uvést, internetové stránky Army rozdělila roční $ 29,380 náhradu seržanta vojenské policie do $ 29.380 na mzdy, 16.164 $ pro bydlení, $ 3.900 pro přídavky potravin, $ 1,800 na zvláštní odměny za práci a daňové výhody ve výši $ 2.716. Příkladem daňových úspor jsou příspěvky na stravu a bydlení, které jsou obvykle osvobozeny od federální i státní daně.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře