Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

P.C.Roberts: Všechno je podvod

https://russia-insider.com/en/skripals-are-mi6-hoax-not-worthy-ladies-detective-novels-israeli-expert-demolishes-uk-case/ri24912

Izraelský agent na terorizmus a skryté vraždy vysvětluje, že domnělý útok na Skripalovy s údajným nervovým plynem, je pro každého, kdo má o věci pojem, naprosto zřejmým podfukem: „Je to jedna stupidita přikládaná na stupiditu přecházející“. říká izraelský expert.

  • p-c-roberts-vsechno-je-podvod
  • p-c-roberts-vsechno-je-podvod

Souhlasím s ním. Jedna otázka však stále ještě trčí ve vzduchu. Proč se britská vláda domnívala, že jí takovýto ubohý a průhledný podfuk projde?

Shodou okolností se mi v době, kdy jsem nad touto otázkou dumal, dostala do rukou kniha P.R. Griffina a E. Woodsworthové s titulem: 9.září bez masky, která mi tuto otázku zodpověďěla. Když totiž britská vláda viděla, jak idiotská západní populace spolykala ofiiální vládní pohádku o pár Saudech, kteří bez znalosti řídit letadlo a bez pomoci jakékoli zpravodajské služby způsobili totální kolaps bezpečnostního aparátu USA – A NIKDO NEBYL ZA TOTO KOLOSÁLNÍ SELHÁNÍ UČINĚN ZODPOVĚDNÝM – usoudila, že lidé, kteří uvěřili i takovéto lži, uvěří už všemu.

Došel jsem ke stejnému poznání roky předtím, než byla oficiální vládní teorie o 11. září rozmetána tisíci vědců, architektů i vojenských i civilních letců z USA i ze zahraničí, ale jedna otázka v hlavě zůstala: Když tedy ne Saudové - KDO TO UDĚLAL?

Známý publicista Ron Unz odpovídá, že to byl Izrael – a nikoliv tedy Bush a Cheney. A stejný názor vyslovuje ve své poslední knize i Ch.Bollyn.

Zdá se být jisté, že Izrael má v té věci skutečně prsty. Máme zde např. agenty Mossadu, kteří jásají, když pád dvojčat Světového obchodního centra (WTC), natáčejí. Museli tedy o věci vědět, když byli na místě včas a připraveni filmovat. Později se objevili i na obrazovkách izraelské televize.kde prohlásili, že byli do USA vysláni, aby tam pád budov WTC nafilmovali.

Čili: O útoku 11. září se vědělo předem a zničení budovy č. 7 WTC ohlásil reportér BBC, stojící před budovou, která před ním stála neporušená, dokonce celou půlhodinu předtím, než spadla.

Svědectví Unze a Bollyna proti Izraeli je přesvědčivé. A souhlasím s Unzem i v tom, že Bush ml. nebyl součástí spiknutí. Kdyby totiž ano, stál by na scéně a uděloval by rozkazy k hrdinné odplatě Ameriky za první teroristický útok proti ní spáchaný. Ale byl z osudného místa odsunut a namísto něj řešil situaci na místě Cheney.

Překlad: L.Man

---------------------------------------

Everything Is A Hoax

Paul Craig Roberts

https://www.paulcraigroberts.org/2018/10/05/everything-is-a-hoax/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 teoretik64@volny.cz 2018-10-10 23:08
Roberts má skvostné postřehy. Mívám stejné pocity:Probíhaj í testy co jsou lidé schopni ještě spolknout. Nikdy jsem si nedělal iluze o inteligenci drtivé většiny populace. Ostatně učiňte si malý test sami: kolik myslíte, že procent lidí v naší zemi ví co je kupříkladu presumpce neviny? Horší je, že existují i lidé s akademickými tituly,kteří upřímně věří, že 11/9 se 'skutečně stalo', Američané byly skutečně (bez cizí pomoci!) na měsíci nebo že Asad těsně před koncem vyhrané války zabíjí vlastní lidi, protože je diktátor a blázen k tomu. V.V.Pjakin často tvrdí, že jedinou možnou obranou je vzdělání! Má to ale háček! Vzdělávat se může pouze ten, kdo:1/ má dostatek inteligence; 2/ je ochoten přemýšlet a věnovat tomu čas. Pokud žijeme v Matrixu, což mně připadá stále reálnější, potom se 'loutkovodiči' náramně baví:"Co říkáš, ubereme 'jim' ještě desítku a namícháme víc agresivity,dlou ho se nic pořádného nedělo!?" (Desítka=průměr né IQ)."OK. A co uděláme s jejich pamětí?" "Nic, žádnou nemají!"
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře