Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

P.C.Roberts: Trump nařizuje zastavit protibělošskou diskriminaci praktikovanou vládními úřady USA

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Tatáž rasová diskriminace proti příslušníkům americké bílé většiny a zvláště proti její mužské části je v jistých oblastech USA praktikovaná též v korporacích a na univerzitách. Tento proces, zbavující americké bělochy jejich sebeúcty, nabírá stále víc a víc na síle. Bílí Američané mají už dnes tak málo hrdosti, že se v rasovém smyslu nechávají ponižovat tak, jak by to má generace nikdy neunesla.

  • p-c-roberts-trump-narizuje-zastavit-protibelosskou-diskriminaci-praktikovanou-vladnimi-urady-usa

„Americký první černošský prezident“ inicioval protibělošskou rasistickou politiku utrácením peněz daňových poplatníků (což byly většinou peníze Američanů bílých), na přesvědčování všech bílých zaměstnanců federální vlády o tom, že jsou rasisté a musí proto platit odškodné. Dovedete si představit větší idiocii než byla ta, když američtí běloši zvolili rasistického Obamu prezidentem?


Udělají snad totéž i teď a zvolí viceprezidentkou Kamalu Harrisovou? To by si snad místo toho měli hned nechat proříznout hrdla.


Zde je Trumpův rozkaz anulující Obamovu rasistickou politiku:


https://www.whitehouse.gov/wp-content/uploads/2020/09/M-20-34.pdf


A další detaily jsou zde:


https://www.breitbart.com/tech/2020/09/04/partys-over-trump-orders-purge-of-critical-race-theory-from-federal-agencies/

 
https://sputniknews.com/us/202009051080373804-trump-reportedly-shuts-down-anti-american-trainings-based-on-idea-of-systemic-racism-in-us/

 

Překlad: Lubomír Man

Facebook komentáře