Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

P.C.Roberts: Russiagate vybouchla přímo do tváří jejich původců – FBI, DOI a Hillary

Takže je to tak, jak jsem vám vždy říkal. Russiagate (obvinění Ruska z ovlivnění amerických prezidentských voleb), se prokázalo být spiknutím FBI, DOI (Digital Object Identifier, což je centralizovaný komerční systém identifikátorů děl přístupných v digitální formě), a volebního týmu Hillary Clintonové, který byl veden s cílem zrušit Trumpovo zvolení prezidentem.

  • p-c-roberts-russiagate-vybouchla-primo-do-tvari-jejich-puvodcu-fbi-doi-a-hillary

Takže zde máme zradu, spáchanou nejvyššími místy FBI, amerického ministerstva zahraničí a Demokratického národního komitétu. Jestliže jste věřili jedinému slovu Russiagate, musíte se nyní rozesmát, či zaplakat nad svou neuvěřitelnou důvěřivostí.

Tento skandál by měl zasáhnou a svrhnout též prostitující se americká média, která v zájmu spiknutí proti Trumpovi tak ochotně vykonávala svou špinavou práci.

Zde je video stanice FOX o skandálu informující:

Překlad: Lubomír Man

Russiagate Has Blown Up In The Face Of Its Originators—the FBI, DOJ, and Hillary

It is exactly as I told you.  Russiagate is a conspiracy between the FBI, the DOJ, and the Hillary campaign to overturn Donald Trump’s election.  We have treason committed at the highest levels of the FBI and Department of Justice and the Democratic National Committee.

https://www.paulcraigroberts.org/2018/01/19/russiagate-blown-face-originators-fbi-doj-hillary/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře