Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

P.C.Roberts: Nevycházejte z domu, nejste-li těžce ozbrojeni

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Toto vás čeká, budete-li volit demokraty. Lidé jsou biti, okrádáni a posílání do nemocnic – a policisté nikde v dohledu. K dokreslení situace přikládám text Chrise Menahana z webu Regenade Tribune i doprovodná videa poznámky svědků události, která se před pár dny odehrála v centru města Portland.

  • p-c-roberts-nevychazejte-z-domu-nejste-li-tezce-ozbrojeni

Video zobrazuje členy hnutí Na životech černých záleží (Black lives Matter – BLM), kteří právě trestají jistého bělocha a jeho manželku za to, že zastavili auto a chtěli pomoci muži, výtržníky právě šacovaného s úmyslem ho okrást. Zatímco řidiči auta se za tento jeho čin dostává nakládačky, vykrádají další členové hnutí BLM řidičovo auto.

Video zachycuje i moment, kdy jeden z útočníků kope napadeného a na zemi ležícího muže zezadu do hlavy, kterýžto čin je policejně kategorizován jako pokus o vraždu. Po svém výprasku se řidiči auta podařilo dostat se zpět do auta, rozjel ho a narazil do stromu, nažež byl výtržníky z auta vytažen, zbit znovu a zakrvácen a v bezvědomí zanechán na ulici.


http://www.renegadetribune.com/portland-rioter-knocks-man-out-with-vicious-kick-to-the-head/?doing_wp_cron=1597785975.0272099971771240234375


Překlad: Lubomír Man

 

Facebook komentáře