Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

P.C.Roberts: FBI šikanuje ohlašovatele volebního podvodu i jeho rodinu

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Jestliže věříte presstitutkám, asi nevíte o tom, že řidič zasílatelské služby USPS dosvědčil, že mu bylo nařízeno převézt z New Yorku do Pensylvánie nákladní auto naplněné volebními lístky, a to jako nelegální přídavek k legálnímu počtu volebních lístků, které v Pensylvánii už byly uloženy.

  • p-c-roberts-fbi-sikanuje-ohlasovatele-volebniho-podvodu-i-jeho-rodinu

Do vyšetřování tohoto případu se zapojila i FBI, ale nezajímala ji skutková podsatat věci, čili křiklavý volební podvod Demokratů, ale něco úplně jiného. A to kolik dolarů za zveřejnění své zkušenosti řidič od Republikánů dostal.

A nejen to, FBI začala poté šikanovat i řidičovu rodinu. Řidič sám se svým svědectvím o daném případu vystoupil v televizním pořadu Fox Business News.Už aféra Russiagate, zorganizována FBI, dokázala, že FBI není nic jiného než zkorumpovaná organizace, jejíž jediným smyslem je chránit americký establishment.

A Trumpovo ministerstvo „ spravedlnosti“, zosobněné pány Barrem a Durhamem, zas ve funkčním období prezidenta Trumpa dělalo co mohlo, aby všechny trestné činy, páchané FBI při pokusech falešně obvinit prezidenta Trumpa, zakrylo.

Překlad: Lubomír Man

zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2020/12/11/fbi-harasses-election-fraud-whistleblower-and-family/

Facebook komentáře