Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Opravdu Biden kráčí pro vítězství?

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Česká média už druhým dnem vyhlašují Demokrata Joe Bidena téměř jistým vítězem amerických prezidentských voleb. Naše veřejnost tak nabývá dojmu, že je vše téměř jisté a čeká na formální vyhlášení konečných výsledků. Média tím pokračují v tažení evropských liberálů proti dosavadnímu vládci Bílého domu, aniž by odmítala registrovat velmi komplikovanou situaci kolem dění v USA. Oni ji možná ti naši fiškusové zaznamenali, jenže s pravdou kolem situace v USA ven jít nechtějí a doufají, že vše dopadne dle plánů Demokratů a loutka Biden zvítězí.

  • opravdu-biden-kraci-pro-vitezstvi

Co vše se tedy děje? Při sčítání hlasů dlouho vedl ve skutečnosti Donald Trump. Údajně proto, že Demokraté přesvědčili své voliče především ke korespondenčnímu hlasování. Důvodem měla být probíhající pandemie koronaviru. Její načasování tak odpovídá zájmům Demokratů a vyšlo dokonale. Ve skutečnosti však šlo o to mít možnost zneužít této možnosti volby. Jen tak se mohlo stát, že se voleb zúčastnilo více voličů než kolik jich skutečně existuje. V několika státech už se objevily falešné hlasovací lístky určené korespondenčnímu způsobu volby vystavené na dříve zesnulé Američany.

Samozřejmě všichni tito volící ze záhrobí dali hlas svému vrstevníkovi Bidenovi. To není zdaleka všechno. Médii proklamovaná vysoká účast a obrovské množství hlasů odevzdaných Joe Bidenovi mají další zádrhel.  Počet lístků totiž nepřekračoval jen množství registrovaných voličů, ale často také číslo hovořící o celkovém nákladu těchto dokumentů vyšlých z tiskárny. Takže se logicky ptáme, kde se vzaly ty další?

  Donald Trump s podobnými podvody ze strany Demokratů počítal a údajně po dohodě s Národní gardou připravil malou fintu. Všechny volební korespondenční lístky mají vodoznak a zkopírovat je není nijak snadné. Pokud tedy Biden vítězí pomocí těch falešných, pak to znamená, že při přepočítávání hlasů může dojít k vyřazení až několika milionů nepoctivě získaných hlasů. To Vám na ČT, Nově či CNN zatím neřekli.

Tam stále pouze opakují, že Trump není ochotný přijmout prohru. A vlastně mají pravdu, Trump opravdu bojuje jako lev s tou částí americké politické scény, která stojí za zlem páchaným v posledních 50ti letech po celém světě. Demokrati mají na své straně jak obrovský kapitál Rotschildů, Söröse či Gatese, figurku Muska, tak i majitele mediálních domů, sociálních sítí či vynálezce pandemie covidu 19. S podvody kolem voleb počítal a od počátku sčítání upozorňuje, že průběh voleb je stejně čistý, jako proslulý křišťál Standy Grosse.

Momentální situace tak je dramatická. Přestože Biden opticky díky mediálnímu zpravodajství volby vyhrává a je nepochybné, že bude většinou médií vyhlášen vítězem, v USA se připravuje přepočítávání hlasů. Už v průběhu sčítání byly podané žaloby, sociální sítě se plní důkazy o podvodech spojených se sčítáním. Za členy volebních komisí byli vybráni především příznivci Demokratů, často Afroameričané. Dochází k pálení lístků se jménem Donalda Trumpa či třídění před sčítáním. Jenže každý lístek má i své evidenční číslo, nejen vodoznak, takže bude možné velkou část dohledat a zbytek překontrolovat. Zároveň bude možné posoudit, zda většina neuznaných hlasů pro Donalda Trumpa je skutečně neplatná, o fixech podávaných volební komisí voličům určeným k zakroužkování kandidáta a tím zneplatnění hlasovací lístku jsme psali už včera.

Co to vše znamená? Podaří li se Trumpovi prokázat všechny tyto podvody, nebo aspoň tu část, která umožnila Bidenovi na nějakou dobu myslet, že se stane prezidentem, půjde o nejvíce zfalšované volby v moderní historii. Demokraté si udělají ostudu, o které se bude psát v knihách dějepisu, Lukašenko v Bělorusku se bude moci stát králem, kterému se s omluvou budou klanět evropští pohlaváři stojící za prosazováním jeho protikandidátky a nebudeme moci ani pochybovat o čistotě posledních voleb v Turecku či kdekoliv jinde.

Protože všechny ostatní podfuky s volbami budou ničím proti tomu, co předvedli moderní američtí Demokraté. Samozřejmě lze očekávat, že se jen tak nevzdají. Takže Ameriku čeká období pouliční války. To, co se snaží momentálně hodit na Trumpa, způsobí jejich příznivci z placené Antify a z hnutí Black Lives Matter. Všimněte si, jak do sebe vše zapadá. My už můžeme říct pouze toto. Nechť se Donaldu Trumpovi podaří prokázat jím vyřčená podezření a poté ať Bůh ochraňuje Ameriku. No a hlavně, když se to povede, ať se podaří podobně probudit Evropu.

Jindřich Kulhavý

zdroj: https://www.inadhled.cz/zajimavosti/opravdu-biden-kraci-pro-vitezstvi-/?fbclid=IwAR1tuX5vTvRr__mZKnnVRge9ghwr7e85hDoCmOapwOjtofRGfdPE1OOBZBk

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře