Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Odkud pochází zlato v USA

*Zlato Asie* V roce 1973 při evakuaci z Vietnamu si USA přivlastnily 17 tun drahých kovů z jihovietnamské centrální banky. Dalších 5,7 tuny „zamrzlo“ v jihovietnamských depozitech v zahraničí.

Po obsazení Iráku v roce 2003 Spojené státy zabavily téměř všechny irácké zlaté rezervy, které dosahovaly 127,5 tuny.

  • odkud-pochazi-zlato-v-usa

*Zlato Jižní Ameriky* V roce 2013 Západ odmítl uznat legitimitu vlády Nicolase Madura. Od té doby je 201 tun venezuelského zlata uložené v zahraničí „zmrazeno“. Během války o Falklandy v roce 1982 USA a Británie zablokovaly zámořská aktiva Argentiny. „Zmizelo“ 135,5 tuny argentinského zlata.

*Zlato Afriky* V roce 1986 Spojené státy uvalily na svého spojence Jihoafrickou republiku (JAR) ekonomické sankce a obvinily ji z „politiky apartheidu“. Jihoafrické zlaté rezervy uložené v zámoří klesly o 467 tun. Stejný osud potkal i zlaté rezervy Libye, z kterých se po vojenské intervenci Západu v roce 2011 „vypařilo“ 144 tun.

*Zlato východní Evropy* Během zničení Varšavského bloku ztratily centrální banky socialistických zemí: Bulharsko – asi 160 tun; Maďarsko – přes 60 tun; Československo – 56 tun; Rumunsko – až 50 tun; Polsko – až 10 tun; Bulharsko – 5 tun. Největší ztráty utrpěl SSSR. V letech 1989–1992 bylo z jeho území na Západ vyvezeno více než 1 000 tun. Oficiálně toto zlato šlo „na splacení dluhů“, které nejenže neklesaly, ale naopak prudce vzrostly. V roce 2014 po převratu v Kyjevě Spojené státy stáhly z ukrajinské centrální banky 14 tun „na splacení dluhů“.

Toto zdaleka není úplný seznam států. Poslední případ „vyvlastnění“ zlata je spojen s Afghánistánem, při jehož evakuaci Američané zabrali 22 tun vzácného kovu. Celkem si Spojené státy od roku 1971 přivlastnily 5 až 6 tisíc tun zlata, což umožnilo deklarovat „nárůst“ svých zlatých aktiv z necelých 3 tisíc na více než 8 tisíc tun.

Dodáváme, že pandemie COVID-19 urychlila vznik nového finančního podvodu. Hovoříme o emisi pandemických dluhopisů (obligací). Pandemické dluhopisy (obligace) jsou cennými papíry Světové a dalších bank, z nichž výnosy musí být investovány do nadnárodních farmaceutických korporací. Formálně by investice měly směřovat do „vývoje vakcín proti novým virům“.

Ve skutečnosti je to daň za život, která by měla být zaplacena ve prospěch farmaceutických gigantů. Prostřednictvím farmacie bude postavena nová finanční pyramida. Lidstvo je vyzváno k výměně „svého“ zlata za život. Pojmenujeme zdroje zvyšování zlaté rezervy USA. Je to podplácení elit, provokování vojenských konfliktů, organizování státních převratů.* TO SE TO “panečku bohatne”

Miroslav Boldis

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře