Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Notebook Huntera Bidena

"Jednapadesát agentů, kteří pracovali v tajných službách, označilo Bidenův notebook za ruskou dezinformaci. Nyní těchto jednapadesát agentů může zažít šok svého života," napsal George Upper, Western Journal 12.12.2022

Vzpomínáte si na těch 51 bývalých zpravodajských agentů, kteří napsali dopis, v němž tvrdili, že si myslí, že laptop Huntera Bidena může být ruskou dezinformací?

Nejspíš právě teď doufají, že na jejich dopis všichni zapomněli.

Jedním z těch, kdo nezapomněl, je však vůdce menšiny ve Sněmovně reprezentantů Kevin McCarthy, kalifornský republikán, o němž se mnozí domnívají, že bude příštím předsedou Sněmovny reprezentantů.

  • notebook-huntera-bidena-22

McCarthy v sobotu v pořadu One Nation na stanici Fox News řekl, že má v plánu přimět tyto bývalé úředníky, aby vypovídali před Kongresem.

"Všech těch jednapadesát zpravodajských agentů, kteří podepsali dopis, v němž se uvádí, že informace Huntera Bidena jsou zavádějící, že jde o ruskou tajnou dohodu - mnozí z nich mají bezpečnostní prověrku. Chystáme se je předvést před Kongres a uspořádat jejich slyšení.

Chceme vědět proč ten dopis podepsali? Proč lhali americké veřejnosti? Clapper, Brennanová - proč jste využili možnosti, kterou vám Amerika poskytla k tomu, abyste získali více informací a vyžili jste je k politickým účelům a lhali americké veřejnosti? To je přesně to, co nám udělal Adam Schiff, a to musí přestat." ŘÍkal McCarthy včera v televizi.

McCarthy bude mít co dělat, pokud hodlá obvinit tyto bývalé členy zpravodajské komunity ze lži - ve svém dopise byli velmi opatrní, aby jejich výrok nemohl využít proti nim. Něco naznačili, ale ve skutečnosti v dopise neuvedli nic, co by nebyla pravda.

Například napsali věci jako: "Příchod e-mailů, které údajně patří synovi viceprezidenta Bidena Hunterovi a z velké části se týkají jeho působení ve správní radě ukrajinské plynárenské společnosti Burisma, pro americkou politickou scénu mají tyto informace všechny klasické znaky ruské informační operace." A to se jim podařilo.

To je stoprocentní pravda. Ale i když si tito zpravodajští profesionálové nepochybně mysleli, že je to obhajoba Huntera Bidena, je to obhajoba pouze v případě, že se laptop skutečně ukázal jako dezinformace.

Opak je pravdou, jak už ví každý pravidelný čtenář Západního deníku: laptop a jeho obsah jsou autentické. Tuto skutečnost musely uznat dokonce i The New York Times a CBS.

"Chceme zdůraznit, že nevíme, zda jsou e-maily, které listu New York Post poskytl osobní právník prezidenta Trumpa Rudy Giuliani, pravé, či nikoliv, a že nemáme důkazy o ruském zapojení - pouze nás naše zkušenosti vedou k hlubokému podezření, že ruská vláda hrála v tomto případě významnou roli," uvádí se také v dopise.

V roce 2022 to tedy znamená, že se tito agenti podívali na to, co věděli o laptopu a informacích v něm obsažených, a řekli si: páni, to je tak usvědčující, že to vypadá jako ruská dezinformace. Vypadá to jako něco, čemu by naši nepřátelé rádi, aby Američané věřili o demokratickém kandidátovi na prezidenta Joe Bidenovi a jeho rodině.

A proč by se jim to mělo líbit? Protože dopis ukazuje, že prezidentova rodina je zkorumpovaná. Argument 51 zpravodajců tuto skutečnost nijak nezmírňuje. Ve skutečnosti ji jen zdůrazňuje, což si myslí někteří političtí experti.

Nicméně bývalá tisková mluvčí Bílého domu Jen Psakiová dopis citovala, stejně jako sám Joe Biden během poslední prezidentské debaty, jak uvádí Fox News.

"Podívejte se, existuje 50 bývalých pracovníků Národní zpravodajské služby, kteří řekli, že to, z čeho mě obviňuje, je ruský plán. Řekli, že to má všechny znaky - čtyři - pět bývalých šéfů CIA, z obou stran, říkají, že to, co říká, je snůška nesmyslů. Nikdo tomu nevěří kromě něj, jeho a jeho dobrého přítele Rudyho Giulianiho."

Znovu opakuji, že to není přesně to, co řekli - řekli, že to zní jako "ruský plán", ne že by to byl plán.

Zdá se však, že všem v tomto rozhovoru uniká skutečnost, že i Joe Biden v podstatě přiznal, že informace v notebooku Huntera Bidena byly tak škodlivé, že je klidně mohl vytvořit smrtelný nepřítel Ameriky, Rusko.

Těchto 51 bývalých pracovníků zpravodajských služeb jen potvrdilo, že notebook je poškozující - Bidenovu pozici zhoršili, nikoliv zlepšili, když řekli, že je tak špatný, že prakticky musel být propagandou.

Nyní, když se potvrdilo, že laptop je pravdivý, by to mělo být pro pravici obrovské vítězství v oblasti komunikace - ale ne, pokud McCarthy a GOP budou nadále ztrácet čas snahou vyvrátit "lži", které nikdy nebyly řečeny.

Celý článek ZDE: https://bennett.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=795375

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře