Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nejvyšší soud nařídil Pensylvánii, aby oddělila dopisní hlasy, které přišly po 3. listopadu

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Nejvyšší soud USA vydal prozatímní opatření vyžadující, aby Pensylvánie oddělila hlasy obdržené po dni voleb 3. listopadu.
„Všechny volební okrsky se musí řídit tímto příkazem, dokud nebude vydán další příkaz soudu, aby dodržovaly následující pokyny, které vydal ministr ve dnech 28. října a 1. listopadu, tj. všechny hlasovací lístky obdržené poštou po 8:00 : 3. listopadu budou odděleny a uloženy „v bezpečném a zapečetěném kontejneru odděleně od ostatních hlasovacích lístků“, napsal v pátek v soudním rozhodnutí místopředseda soudu Samuel Alito.

  • nejvyssi-soud-naridil-pensylvanii-aby-oddelila-dopisni-hlasy-ktere-prisly-po-3-listopadu

Republikáni v Pensylvánii dříve podali žádost o zastavení počítání hlasovacích lístků. „Vzhledem k výsledkům voleb 3. listopadu může hlasování v Pensylvánii rozhodovat o příštím prezidentovi Spojených států - a v tuto chvíli není jasné, zda 67 volebních místností odděluje poštovní lístky, které dorazí po dni voleb,“ uvedli.

„Kde jsou hlasy vojáků v Georgii? Co se stalo?“ uvedl N. Trump na Twitteru.Soudní spor ve 4 státech, oznámil Národní výbor republikánů. „Američané mají právo vědět, zda tyto nesrovnalosti představují podvod, či nikoli,“ uvedla mluvčí komise Rona McDaniel.

zdroj: FB Ivana Davida

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře