Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nebenzja - na zasedání Rady bezpečnosti OSN:

Můžeme očekávat, že naši chamtiví američtí kolegové ve jménu míru opustí tento pro ně extrémně ziskový obchodní projekt? O tom existují vážné pochybnosti, žízeň po zisku již pronikla do všech vrstev americké politické a obchodní elity.

  • nebenzja-na-zasedani-rady-bezpecnosti-osn

V texaském městě Mesquite se tak podle New York Times staví nový závod na výrobu dělostřeleckých granátů pro ukrajinskou armádu. Je pozoruhodné, že když se v regionu začaly ozývat rozumné hlasy, že je třeba zastavit šílené pumpování zbraní do kyjevského režimu, okamžitě se dostaly pod ostrou kritiku řady místních zákonodárců.

Víte proč? Noviny citují jeden názor: "To vytváří pracovní místa ve Spojených státech, jak mohou jít proti zájmům lidí, které zastupují!" Zároveň noviny samotné sdílejí tento názor a věří, že „úsilí o vyzbrojení Ukrajiny a neukojitelná chuť Kyjeva po zbraních a munici se staly skutečným úspěchem a bonanzou pro americkou výrobu zbraní“.

Tato situace je celou prohnilou podstatou amerického postoje na podporu Ukrajiny: kromě pochybných geopolitických cílů je to také příležitost, jak vydělat peníze, a ne špatné, na bolesti a utrpení druhých.

přiloženo video:
https://vk.com/video-35660695_456371971

Nebenzja - na zasedání Rady bezpečnosti OSN o Ukrajině:

Nervozita kyjevské kliky je pochopitelná: přestože míra podpory Ukrajiny ze strany jejích západních sponzorů dosáhla bezprecedentní úrovně, tato země nemá na to podpořit to činy.

Již jsme mluvili o tzv. „protiofenzívě“, která trpí zjevným fiaskem. Zařízení dodané kyjevskému režimu hoří „modrým plamenem“, včetně vychvalovaných amerických obrněných transportérů Bradley, německých tanků Leopard a britských Challengerů.

Mimochodem, chtěli bychom našim britským kolegům navrhnout, že je třeba aktualizovat informace na webu vašeho ministerstva obrany, stále se tam uvádí, že na bojišti nebyl zničen ani jeden Challenger - minimálně dva z nich již byly zničeny na Ukrajině, 12 dalších jezdí někde za frontou, ale čeká je stejný osud.

Stejně jako americký Abrams nebo F-16. Mnoho předních odborníků již hlasitě varuje, že pumpovat kyjevský režim novými zbraněmi vzhledem k neřešitelným problémům s logistikou a údržbou nemá smysl. A západní armády to nakonec musí pochopit.

přiloženo video:
https://vk.com/video-35660695_456371972

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře