Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

LIDSTVO MUSÍ UKONČIT VÁLKU DŘÍVE, NEŽ VÁLKA UKONČÍ LIDSTVO

Toto jsou historická slova Johna F. Kennedyho, která pronesl na půdě Organizace spojených národů (OSN) v roce 1961, dva roky předtím, než byl 22. listopadu 1963 zavražděn.

Vražda byla, jak již víme, s největší pravděpodobností vykonaná vnitřní práce (Inside Job) ze strany CIA. Byli do toho zapojeni i někteří vysoce postavení generálové a pravděpodobně i jeho předchůdce Lynden B. Johnson, ale to je jiný příběh.

  • lidstvo-musi-ukoncit-valku-drive-nez-valka-ukonci-lidstvo

Nyní jsme jako civilizace na křižovatce vyhynutí jako v roce 1961, nebo můžeme našim dětem zajistit lepší budoucnost. Vše záleží na tom, kterou cestou půjdeme. Takzvaní lídři nejbohatších zemí bohužel volí cestu realizace agendy hlubokého státu (deep state), skutečné vlády, vlády jednoho světa, prezidenta George Bushe staršího, tolikrát zmiňovanou ve svých projevech. Jeho syn George Bushe mladší, byl příliš hloupý na to, aby o tom mluvil, nebo když na to přijde, mluvil o čemkoli, byl to skutečný válečný štváč a loutka. Hluboký stát se skládá z velkých korporací, velké Tech, Gun lobby, Pharma lobby, tajných služeb po celém světě a nejdůležitějších velkých institucí, jako je WHO, IAEA, OSN a Světové ekonomické fórum (WEF), které je v dnešní době to zdaleka nejdůležitější, zdá se, že všechny vyspělé země (bohaté) zastřešuje WEF, od EU po Rusko a Čínu.

Myslím, že nemusím vysvětlovat, jaké jsou cíle a agenda hlubokého státu, nyní jsou všichni téměř probuzení, od severu na jih a od východu na západ. Bez souhlasu většiny lidí na planetě Zemi pokračují ve svých zrádných plánech tím, že zavírají lidi, šikanují je na demonstracích, dnes je dokonce střílejí a provádějí experimenty s nebezpečnou nebo špatně testovanou medicínou, jako je C- 19 vakcína. Provádějí nejen lékařský experiment, ale také sociální experiment, a to zavedením systému sociálních kreditů, tak špatného systému, že s většinou lidí se zachází jako s dobytkem (jak je vidět v EU a Austrálii), aniž by měli svobodu vyjadřování, aniž bychom měli co říci a neměli vůbec žádnou svobodu.

Nejprve použili falešnou pandemii a pak použijí klima k tomu, aby udělali ze života peklo většině lidí (samozřejmě ne privilegovaným, je to jejich experiment), se všemi omezeními se cítí být pány vesmíru, ale přeci jen jsou stále lidmi, ne transhumany, ale možná je lepší, že se stanou transhumany, abychom my skuteční obyvatelé matky Země mohli založit novou civilizaci.

John F. Kennedy byl podle mého názoru posledním prezidentem „svobodného“ západního světa, poté se západní svět zhoršil a zapletl se do všemožných „špinavých“ válek, od Vietnamu po Sýrii. Četné státní převraty a vraždy milionů lidí po celém světě jsou strašné, když se nad tím zamyslíte. Stále v tom pokračují, i když to popírají, loupež pokračuje také pro jejich nový projekt implementace umělé inteligence (AI), který zahrnuje elektromobily. Lithium je potřeba do těchto aut a je kradeno z Konga a v těchto dnech je téměř jasné, že Evropská unie (EU) bude krást lithium ze Srbska, nebo se o to alespoň snaží, ale nezahrávejte si se srbským lidem, mají špatné zkušenosti s NATO a EU kvůli bombardování bývalé Jugoslávie v roce 1999. Prezident Kennedy varoval USA a poté „svobodný“ západní svět před eskalací a použitím jaderných zbraní proti tehdejšímu sporu s Kubou a nepřímo Ruskem. Máme dva problémy: vyhynutí jadernými zbraněmi a AI.

Prezident Kennedy pronesl svůj slavný projev v OSN v roce 1961
„Problémem není smrt jednoho muže; problémem je život této organizace (OSN). Buď vyroste, aby čelila výzvám naší doby, nebo odejde s větrem, bez vlivu, bez síly, bez respektu. Kde bychom ji nechali zemřít, oslabili její sílu, ochromili její síly, odsoudili bychom naši budoucnost.

Neboť ve vývoji této organizace spočívá jediná skutečná alternativa k válce – a válka již není racionální alternativou. Bezpodmínečná válka již nemůže vést k bezpodmínečnému vítězství. Už nemůže sloužit k řešení sporů. Už se to nemůže týkat samotných velmocí. Neboť jaderná katastrofa, šířená větry, vodou a strachem, by mohla pohltit velké i malé, bohaté i chudé, oddané i nezavázané. Lidstvo musí ukončit válku - nebo válka ukončí lidstvo, jeho řeč."

Taková moudrá slova, která neposlouchají elity a politici, kteří pokračovali ve svých válkách, a OSN, stejně jako EU a IAEA, není nic jiného než hřiště pro privilegované, politiky, diplomaty a některé šílené vědce, hrající své špinavé hry a intriky bez starostí (jak jsem zažil), o lidi jako vy a já!

Díky bohu, že JFK zachránil svět před jadernou katastrofou v roce 1961, ale kdo nás teď zachrání před špatnými politiky, šílenými diplomaty, šílenými vědci a hlubokým státem? Kdo zastaví toto šílenství? Umělá inteligence zanechá miliardu lidí bez práce a na pokraji hladu. Umělá inteligence bude použita pro nové „vesmírné“ války, války s roboty, drony a bůhví čím ještě. Až bude umělá inteligence žít svým vlastním životem, před kterým už varoval šílený vědec velkých technologických společností, může to převzít a bude to zánik lidstva.

Proč to lidé, politici a především vědci dovolují? Vědí, že to může být konec lidského života. Stejně jako tehdy v roce 1961 to byla hrozba jaderné války, po celou dobu studené války to byla hrozba. Nyní máme dvě hrozby, jadernou a válku vedenou prostřednictvím AI. Instituce jako OSN nebo IAEA neudělaly a neudělají nic, aby tomu zabránily a opakují slova JFK: „Protože ve vývoji této organizace spočívá jediná skutečná alternativa k válce – a válka již není racionální alternativou“.

Ale v těchto dnech válka oslovuje politiky, vědce, kteří vyvíjejí nebezpečné věci pro lidstvo. Válka apeluje a především moc, moc vytvořit a zlomit celou světovou populaci. Příští týdny a měsíce jsou pro lidstvo klíčové, světová revoluce již začala. Synovec Johna F. Kennedyho, Robert F. Kennedy Jr., převzal úkol svého strýce odhalit hluboký stát a pokusit se zachránit svět před vyhynutím, když řekl: „Musím pro to zemřít, Zemřu s botami na zemi." Je ikonou nové světové revoluce, Kennedyovi jsou vždy v popředí míru.

Autor: Sonja van den Ende

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře