Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

"Kolik dětí bylo obětováno Satanovi kvůli vakcíně?"

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Mráček Miroslav

Právě jsme získali PowerPoint prezentaci, kterou armáda používá k ospravedlnění povinného očkování vojáků. Je v něm sympaticky vylíčen satanismus.

https://video.foxnews.com/v/6273475867001   Osmá minuta videa

Udělejte někdy pro pobavení malý test z občanské nauky lidem ve svém okolí. Zeptejte se jich, jak byste to udělali, kdybyste chtěli ovládnout nějakou zemi? A tady je odpověď, kterou pravděpodobně dostanete od všech: "Nejdřív musíš získat co nejvíc hlasů." Jsou to Američané. Tomu věří. A věří tomu, protože tak to v Americe funguje už stovky let. Říká se tomu zastupitelská demokracie. Ale na většině jiných míst to tak nefunguje a nikdy nefungovalo. Tam nemají zastupitelskou demokracii.

  • kolik-deti-bylo-obetovano-satanovi-kvuli-vakcine
Na většině míst a ve většině dob, pokud jste chtěli ovládnout nějakou zemi, museli jste nejprve ovládnout její armádu - "chlapy se zbraněmi", jak se jednou památně vyjádřil Mark Milley. Armáda je pro politickou kontrolu nezbytná. Vládní diktát nemá smysl bez věrohodné hrozby síly, která by ho podpořila. Zbraně jsou pro zákony tím, čím je zlato pro papírovou měnu. Dává jim hodnotu. Síla. V demokratickém systému armáda slouží a chrání všechny obyvatele bez ohledu na to, koho volí. O tom je demokracie. V autoritářském systému je armáda donucovacím aparátem určité politické strany. To je rozdíl mezi oběma systémy.
 
Stojí za to si to připomenout, vzhledem k tomu, že jsme svědky toho, co se nyní děje po celém světě. Německé ministerstvo obrany právě oznámilo, že ruší svou nejlépe vycvičenou jednotku pro speciální operace, která se jmenuje KSK. Desítky operátorů KSK byly propuštěny. Nikdo z nich se nedopustil žádného trestného činu. Vládnoucí strana prostě usoudila, že nejsou dostatečně loajální. Měli špatné politické názory. A tak byli vyhozeni. Jak řekl německý ministr obrany, KSK se "dostala pod vliv nezdravého chápání elit".
 
"Nezdravé porozumění elitám," říká elita. Existoval někdy výstižnější citát než tento? Jinými slovy: "Každý, kdo si nemyslí, že jsme působiví, musí být okamžitě vyhozen." Zní vám to povědomě? Neděje se to jen v Německu. V Austrálii, která byla donedávna svobodnou zemí, politici právě povolali armádu, aby prosadila jejich totalitní omezení COVID, v případě potřeby i za použití násilí. A to je někdy nezbytné. V Sydney platí stanné právo. Tak to je šokující útok na západní chápání občanských svobod, těch nejzákladnějších občanských svobod. Ale australská vláda, většina jejích médií a intelektuální třída to odmítají uznat. Místo toho trvají na tom, že skutečnou hrozbou pro Austrálii je "nadřazenost bílé rasy". Zní vám to opět povědomě? Je samozřejmé, že nic z toho samozřejmě nemá nic společného s COVID nebo rasismem. Jde o moc. O nic jiného tu nejde.
 
Vojenské sebevraždy jsou skutečnou krizí, kterou by Pentagon mohl chtít řešit. Lloyd Austin by se na to možná měl podívat. Ale ne. To by Demokratické straně nic nepřineslo. Smyslem povinného očkování je identifikovat upřímné křesťany v řadách, volnomyšlenkáře, muže s vysokou hladinou testosteronu a všechny ostatní, kteří nemilují Joea Bidena, a donutit je okamžitě odejít. Je to převzetí americké armády.
 
Takhle to dělají: Právě jsme získali PowerPoint prezentaci, kterou armáda používá k ospravedlnění povinného očkování vojáků. Je v něm sympaticky vylíčen satanismus. "Kolik dětí bylo obětováno Satanovi kvůli vakcíně," stojí na slajdu zřejmě sarkasticky. Prezentace pak pokračuje výčtem takzvaných "desatera satanismu", která jsou převzata přímo z webových stránek "chrámu satanismu".
 
Takže tady máme americkou armádu, která dělá PR satanismu. Zbytek prezentace je méně šokující, ale naprosto nekvalitní a nečestný. Například nepravdivě tvrdí, že na očkování vakcínou COVID zemřeli pouze tři lidé. Zprávy shromážděné Bidenovou administrativou ukazují, že toto číslo se ve skutečnosti pohybuje v tisících. Dnes jsme kvůli tomu volali do armády. Připustili, že PowerPoint je skutečný, vojáci ho viděli, ale jaksi "nebyl schválen vedením armády". Nevysvětlili, jak to funguje a co s tím hodlají dělat.
 
Víme, že mandát k očkování si vybírá strašlivou daň na americké armádě a na schopnosti této země bránit se ve velmi nestabilní době ve světě. Již tři členové polovojenských týmů CIA, kteří poprvé vstoupili do Afghánistánu po 11. září, byli suspendováni, protože se nenechali očkovat. Bylo jim řečeno, že musí počkat na disciplinární řízení. Mezitím jeden armádní důstojník - podplukovník Paul Douglas Hague - právě oznámil, že raději odejde z armády, než aby bral léky, které nechce nebo nepotřebuje. V prohlášení Hague uvedl, že je, cituji, "neschopen podrobit se nezákonnému, neetickému, nemorálnímu a tyranskému příkazu sedět v klidu a nechat si proti své vůli a svému nejlepšímu úsudku vstříknout do těla sérum".
 
V americké armádě je mnoho jemu podobných. Námořnictvo právě informovalo nejslavnější jednotku v celé americké armádě - Navy SEALs -, že její členové budou nuceni odejít, pokud se injekci nepodrobí. Nezáleží na tom, zda mají přirozenou imunitu, a tu mnozí mají. Nezáleží na tom, zda mají platnou náboženskou nebo zdravotní výjimku. Pokud se nepodrobí, nemohou být nasazeni a budou muset od SEALs odejít. Lhůta vyprší téměř okamžitě.
 
Aby bylo jasno, pokud vás zajímá, zda je to reakce na nějakou krizi: Nevěříme, že by na COVID zemřel jediný příslušník Navy SEAL. Jsou to jedni z nejzdravějších lidí na světě, olympijští sportovci v armádě. Mnozí z nich virus prodělali a uzdravili se, což znamená, že mají větší přirozenou imunitu, než by jim kdy mohla poskytnout vakcína. A přesto se dnes večer dozvídáme, že stovkám příslušníků Navy SEAL hrozí bezprostřední propuštění kvůli tomu, že se odmítli nechat očkovat. Uvědomte si, že v aktivní službě je jen asi 2 500 příslušníků Navy SEAL, přičemž výcvik každého z nich stojí americkou vládu nejméně půl milionu dolarů. Představte si, jaký dopad to bude mít na vojenskou připravenost naší země. Je to děsivé. Kdybyste milovali svou zemi, tohle byste neudělali. Také byste neznemožnili naše nemocnice tím, že byste nutili naše zdravotní sestry, aby daly výpověď, protože nechtějí podstoupit injekci.
 
Mimochodem, v případě Navy SEALs a obecněji americké armády jste si všimli, že nikdo z členů Kongresu, kteří tvrdí, že jim na naší armádě záleží, že o ní neustále mluví - obranní jestřábi jako Liz Cheneyová a Adam Kinzinger a mnoho dalších - o ničem z toho neřekl ani slovo. Nepovstali na obranu těchto lidí. Protože je jim to jedno. 

Tento článek je převzat z úvodního komentáře Tuckera Carlsona ve vydání pořadu "Tucker Carlson Tonight" z 20. září 2021.

Facebook komentáře