Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jen Psaki: Ženy a děti utíkající do Rostovské oblasti nejsou běženci či uprchlíci, jsou to turisté!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Jen Psaki, mluvčí ministerstva zahraničí USA opět předvedla svou kompetenci prohlášením, že do Rostovské oblasti nepřijíždějí utečenci, ale turisté, kteří zde vyhledávají „léčebný horský vzduch“, na Ukrajině je prý klid a USA tam mají vše pod kontrolou.

  • jen-psaki-zeny-a-deti-utikajici-do-rostovske-oblasti-nejsou-bezenci-ci-uprchlici-jsou-to-turiste

V poslední době milióny televizních diváků čekají na další „zajímavé informace“ z úst této vysoké úřednice USA. Podle Psaki se právě v Rostovské oblasti nacházejí horské lázně. Zřejmě si tentokrát (pokolikáté již) neprověřila informaci, jak má ve zvyku dělat pokaždé, když jí někdo zadá nepohodlnou otázku. Uživatelé internetu si momentálně začali dělat srandu, že takové horské lázně se nacházejí nejspíše právě tam, co to běloruské moře.

Pro ty, kteří tápou, se Rostovská oblast nachází v jižní části Východoevropské roviny a maximální výška nad úrovní moře tam dosahuje 253 metrů.

Již dříve prý Psaki také prohlásila, že si není jistá tím, že by novináři televizní stanice LifeNews byli na Ukrajině zadrženi, a že by novináři z VGTRK tamtéž zahynuli. Také si myslí, že Andrej Deščica zastupující ministra zahraničních věcí, který se hrubě vyjádřil na adresu Putina, prý nechtěl nikoho urazit a jenom tímto způsobem uspokojoval dav.

Ve svých prohlášeních si tato vysoká úřednice také již spletla Irák s Íránem a plyn s naftou. V Rusku se stala aktuální hrdinkou mnoha vtipů a humorných popěvků. No co naděláte, je přece obětí té ruské propagandistické mašiny, jeden by jí politoval.

Ostatně jestli to prý takto půjde dále, tak budou podle Psaki za chvíli růst na Sibiři banány a v Soči se procházet po ulicích mamuti.

Kdyby na Ukrajině zbytečně neumíraly ženy a děti, tak by to opravdu mohlo být směšné, takto je to spíše k pláči. Kolik ještě dětí v těch ostřelovaných městech musí zemřít, aby se naši novináři vzpamatovali a začali se opravdu zajímat o to, co se tam doopravdy děje?

Zdroje:

http://vz.ru/news/2014/6/20/692058.html

http://rusvesna.su/news/1403259315

Převzato:http://outsidermedia.cz/psaki-%C5%BEeny-a-d%C4%9Bti-ut%C3%ADkaj%C3%ADc%C3%AD-do-rostovsk%C3%A9-oblasti-nejsou-b%C4%9B%C5%BEenci-%C4%8Di-uprchl%C3%ADci-jsou-to-turist%C3%A9/

Facebook komentáře