FLORIDA (polo)OSTROV SVOBODY
- Podrobnosti
- ze světa / Amerika|
- 22. listopad 2021|
- miroslava hustáková|
- 6291 x
Právě vyšel v platnost zákon, který zakazuje na území Floridy požadovat ve státních organizacích vakcinaci. Totéž ve školách na studentech, je zrušena i povinnost nosit roušky.
V soukromých firmách nesmí zaměstnavatel požadovat vakcinaci po osobách, které z náboženských důvodů, lékařských, nechtějí vakcinaci, u žen těhotných, nebo těch, které jednou chtějí být těhotné. dále u těch co už covid měli.
V případě porušení této povinnosti, vyhazovu z práce, dostane firma do 99 pracovníků pokutu do 10 000 dolarů nad 99 zaměstnanců do 50 000 dolarů za každého vyhozeného pracovníka.
Tím nejsou dotčena jeho práva na další ochranu u soudu a požadování náhrady mzdy atd Je možné chtít po neočkovaných testy, ale na náklady zaměstnavatele a jejich pořízení má být v pracovní době.
https://www.youtube.com/watch?v=5XV5E-Ryby0
Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Lidová tvořivost nejen na téma fialové žumpy (27.6.2025)
- Skálova simultánka: Bibi chtěl diktovat, teď aby si ukousal nehty
- Vrábel se ptá Fialy ve Zlíně, kde vezme 5 procent z HDP na zbrojení (Doplněno!)
- Rusi včera obsadili „americkú“ baňu na lítium
- Prof. Peter Staněk na TV Bureš (19.6.2025)
- Kyjev připravuje masivní útoky: Ukrajinské ozbrojené síly nasmlouvaly desítky tisíc dronů s dlouhým doletem
Související články