Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Důkazů, že listopadové americké volby byly ukradeny, existuje hodně

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Oficiální příběh, že nedošlo k žádné krádeži voleb, je pravděpodobně největší lží, jaké kdy na světě došlo.   Lež je tak obrovská a tak křehká, že každý, kdo nesouhlasí s oficiálním příběhem, je potlačen, deplatformován,…

…. vyškrtnut ze sociálních médií, vyloučen a propuštěn z práce, aby chránil lež před zkoumáním a odhalením.   V Michiganu se státní zástupce pokouší vyloučit právníky, kteří zastupovali případy krádeží voleb. Bylo vynaloženo obrovské úsilí - včetně řízeného „útoku na Kapitol“ - aby bylo zajištěno, že důkazy nebudou předloženy a že většina populace se s důkazy nikdy neseznámí, píše v komentáři americký publicista Paul Craig Roberts..  

  • dukazu-ze-listopadove-americke-volby-byly-ukradeny-existuje-hodne
 
I bez přesvědčivých důkazů o odcizených volbách je zřejmé, že Trump neprohrál s Bidenem, který nevyvolával žádné nadšení a jehož meetingy v kampani musely být kvůli neúčasti zastaveny. Jak Trump prohrál volby, když 29. prosince, po dvou měsících jeho zvýšené démonizace po volbách v listopadu 2020, zvítězil v každoročním Gallupova průzkumu jako nejobdivovanější osoba v Americe a ukončil 12leté vedení Obamy. Podle počtu oficiálních hlasů, Trump získal v roce 2020 o 11 milionů více hlasů, než kolik získal v roce 2016, a trojnásobek podpory černochů. V roce 2020 Trump získal o 8 milionů více hlasů než Obama v roce 2012 a Hillary v roce 2016. Není možné, že by toto mimořádné představení prohrál. A toto je jeho oficiální počet hlasů, ne jeho potlačený skutečný počet hlasů.
 
Žádný rozumný člověk nevěří, že takový neinspirativní kandidát, jako je Biden, získal 81,2 milionu hlasů - o 15,3 milionu více hlasů než Obama v roce 2012 a Hillary v roce 2016.   Obamovo-Hillaryho populární hlasování od 65 do 66 milionů je limitem hlasů demokratů. Dokonce i ztráta Trumpova oficiálního počtu hlasů 74 milionů je větší než kterýkoli vítězný prezident v americké historii, kromě počtu podvodných hlasů Biden 2020.
 
Jinými slovy, není potřeba žádný hlasovací automat ani jiné hmotné důkazy, aby bylo vidět, že volby v roce 2020 byly odcizeny.
 
Přesto existují obrovské důkazy.   Giuliani toho shromáždil hodně a bylo to předloženo členům státních zákonodárných sborů v houpajících se státech.   Sledoval jsem prezentace důkazů vysoce kvalifikovanými analytiky a místopřísežnými svědky.   V předchozích příspěvcích na tomto webu jsou odkazy na prezentace. Protože bylo odstraněno tolik informací, odkazy již nemusí fungovat.   Ale generální ředitel společnosti „MyPillow“ Mike Lindell shromáždil některé z odborníků, kteří vyšetřovali volební podvody, a sestavil dvouhodinové video, které poskytuje některé z masivních důkazů, a to určitě natolik, aby vás osvobodilo od mediální indoktrinace „neexistují žádné důkazy. “
 
Doporučuji vám sledovat celé video.   Nechá vás přemýšlet, jak by takové překvapivé informace mohly zůstat nenahlášeny a zahozeny do Orwellovy díry v paměti.  
 
 
Další soubor důkazů souvisí se zahraničními zásahy do voleb. Několik odborníků nade vší pochybnost prokazuje, že navzdory ujištěním Dominionu a médií, že stroje nemohou být připojeny k internetu, s největší pravděpodobností mohou a byly. Dokonce se nám zobrazuje návod Dominionu, jak připojit stroje k internetu.

Jakmile se zjistí, že stroje lze připojit k internetu, je možný cizí zásah.   Závěrečná část videa představuje to, co se jeví jako důkaz zahraničního zásahu do hlasování.   Podle předložených důkazů bylo ke změně skutečných hlasů použito vybavení v mnoha zemích, přičemž více než 60% zahraničních vniknutí pocházelo z Číny.
 
Zbývá nám tedy otázka: Kdo volby ukradl?   Demokraté v houpačce uvádí, že používají hlasovací zařízení a hlasovací lístky, nebo Čína, která používá internet ke změně počtu hlasů?
 
Pokud bude mít Čína v Bidenově rodině své „háčky“, jak naznačuje materiál na notebooku Huntera Bidena, měla by čínská vláda velký zájem na tom, aby byl v Bílém domě prezident, který by mohl být z toho vyděšen.  Byla ale nutná manipulace s hlasovacím strojem, pokud lze počet hlasů změnit přes internet?
 
Je odpovědí, že jak Čína, tak demokraté současně kradli volby pro Bidena nezávisle na sobě nebo v součinnosti?  Nebo cizí vniknutí znamená   použití cizího umístění nebo falešných cizích počítačových adres ke skrytí místní operace?
 
Podle zahraničních důkazů o narušení došlo k narušení voleb také z jiných zemí - například Itálie, Íránu, Iráku.  
 
Pokud byly naše volby Bidenovi skutečně ukradeny cizím zásahem, proč demokratičtí volební úředníci, americká média a Dominion brání cizince, kteří porazili americkou demokracii?
 
Z důkazů o vniknutí cizinců vyvozuji, že američtí konzervativci a vlastenci mnohem raději viní cizince, než   aby ukazovali prstem na svou vlastní zemi.   Pro vlastence je snazší říkat „udělali to cizinci“ než říkat „udělali to Američané“.  Krádež se navíc zdá být horší a stává se problémem národní bezpečnosti, pokud za to mohou cizinci.
 
Toto se silně projevuje v závěrečných slovech videa od vysoce postaveného generála amerického letectva ve výslužbě, který interpretuje ukradené volby jako dílo globálních socialistů / komunistů, kteří podvracejí USA.   To bylo také tématem Sidneyho Powella, o kterém jsem si myslel, že do jisté míry vykolejil vyšetřování Giuliani.
 
Volby odcizené cizím vniknutím nejsou v souladu s videozáznamy demokratických volebních úředníků, kteří neustále počítají stejné hlasovací lístky, vytahují zpod stolů krabice hlasovacích lístků, které nikdy nebyly složeny nebo zaslány poštou, a procházejí stroji. Je to v rozporu se stovkami místopřísežných prohlášení těch, kteří byli svědky podvodů s poštovními lístky.   Jak to všechno Čína přinesla?   Jak mohla Čína vědět o hřbitovech, odkud byli někteří voliči, o lidech mimo stát, kteří hlasovali v houpajících se státech, o nelegálních vetřelcích, kteří hlasovali atd.? Naprogramovala Čína také hlasovací automaty tak, aby vážily počet hlasů ve prospěch Bidena?
 
Pokud Čína ukradla hlasování a demokraté ne, proč jsou demokraté tak odhodlaní chránit se tím, že zabrání jakémukoli zkoumání důkazů? Proč se například michiganský generální prokurátor pokouší vyloučit právníky, kteří přinášejí volební výzvy proti michiganským volebním úředníkům, včetně právníka, který má v Michiganu otevřený soudní spor? Kdo vlastní Billa Barra a ministerstvo spravedlnosti? Čína nebo USA?

Demokraté vymysleli obvinění ze zahraniční intervence ve volbách v roce 2016.   Ruský údajný zásah byl základem pro tříletý podvod Ruskogate.   Nepovažovalo se za produktivní soupeřit nebo popírat takové silné důkazy, které předložil Dr. Shiva a další vyšetřovatelé s příběhem Chinagate.
 
Buď demokraté použili volební automaty ke krádeži voleb, nebo Čína použila internet ke krádeži voleb. Problém s videem pana Lindella spočívá v tom, že video vytváří tento rozpor a nevyřeší ho.
 
Nebo se mi to zdá.
 
 

Facebook komentáře